5 najbardziej niezwykłych noclegów Airbnb na świecie

Co powiesz na nocleg w Wienermobile’u?

W dzisiejszych czasach rezerwacja wyjątkowego noclegu stała się o wiele łatwiejsza dzięki Airbnb. Nie tylko hotele, ale także osoby prywatne mogą oferować swoje wyjątkowe domy do wynajęcia. Przeszukaliśmy tę witrynę pod kątem najbardziej niespotykanych Airbnb na świecie i możemy Ci powiedzieć, że jest wśród nich kilka bardzo wyjątkowych obiektów wakacyjnych!

1. Wienermobile – Evanston, Illinois

Zaczynamy od specjalnej miejscówki, a raczej samochodu. Tego domu na kółkach, w kształcie hot doga, może i nie ma na Airbnb, ale z pewnością jest to wyjątkowe miejsce na nocleg. Wienermobile jest używany przez jego właściciela, Oscara Mayera, do promowania swojej firmy mięsnej. Jeden ze swoich samochodów przerobił w taki sposób, aby można było w nim również spać. Oprócz łóżka auto wyposażone jest również w małą łazienkę, dwa krzesła oraz lodówkę w całości wypełnioną hot dogami. Możesz zatrzymać się w Wienermobile’u na noc za 121 dolarów. Obejrzyj wideo z Wienermobilem poniżej.

2. UFO – południe Pembrokeshire, Walia

Na południu Wielkiej Brytanii można znaleźć tę nieziemską rezydencję Airbnb. Zakwaterowanie jest odpowiednie dla czterech osób i znajduje się w samym sercu południowego Pembrokeshire. Nie tylko z zewnątrz wygląda nieziemsko, wewnątrz również prezentuje się świetnie. Znajduje się w nim jedno podwójne i dwa pojedyncze łóżka, które można również wykorzystać jako sofę, oraz przytulna jadalnia. To jednak nie wszystko, ponieważ na ogromnym monitorze na ścianie można grać w klasyczne gry o kosmitach, takie jak Defender i Space Invaders. Kto by nie chciał? Na tym statku kosmicznym możesz spędzić noc za 110 euro. Zobacz zdjęcia UFO na Airbnb tutaj.

Zobacz pozostałe trzy najbardziej niezwykłe Airbnb na następnej stronie.

Strona 1/2