Kupił 700-letnią jaskinię i nie uwierzysz, co z nią zrobił! To niesamowite!

Dom marzeń

Kiedy Anglik Angelo Mastropietro dowiedział się, że ma stwardnienie rozsiane, postanowił zbudować dom swoich marzeń. Rzucił pracę, kupił zestaw narzędzi i rozpoczął nad nim pracę. Tym wymarzonym domem była jaskinia, którą odkrył w 2009 roku, kiedy musiał schronić się przed deszczem podczas jazdy rowerem. Kilka lat później postanowił kupić tę jaskinię i otaczającą ją ziemię.

W odnowionej jaskini w pobliżu Worcestershire w Anglii znajduje się nawet prysznic deszczownica, ogrzewanie podłogowe i dostęp do Internetu. Jest tam również piękna kuchnia, której nie powstydziłby się nawet elegancki nowoczesny dom. Chcesz wyjrzeć na zewnątrz lub wyjść? Żaden problem! Jaskinia ma mnóstwo modnych okien i drzwi. Angelo wydał zawrotną sumę 160 000 funtów i spędził około 1000 godzin, pracując nad domem, ale efekt był  zdecydowanie tego wart. Bez wątpienia jest on absolutnie oszałamiający!

Eksperci twierdzą, że jaskinia ma ponad 700 lat.

Angelo powiedział, że stwardnienie rozsiane wpływa na jego styl życia i zdrowie, co zdecydowanie skłoniło go do przemyśleń. Musiał mieszkać w miejscu, w którym byłby szczęśliwszy i zdrowszy.

Wewnątrz jaskini ściany zostały pomalowane na biało. W środku jest niezwykle jasno! Obejrzyj resztę jaskini na kolejnej stronie!

Strona 1/2