Kupił 700-letnią jaskinię i nie uwierzysz, co z nią zrobił! To niesamowite!

700-letnią jaskinię

Dom marzeń

Kiedy Anglik Angelo Mastropietro dowiedział się, że ma stwardnienie rozsiane, postanowił zbudować dom swoich marzeń. Rzucił pracę, kupił zestaw narzędzi i rozpoczął nad nim pracę. Tym wymarzonym domem była jaskinia, którą odkrył w 2009 roku, kiedy musiał schronić się przed deszczem podczas jazdy rowerem. Kilka lat później postanowił kupić tę jaskinię i otaczającą ją ziemię.

W odnowionej jaskini w pobliżu Worcestershire w Anglii znajduje się nawet prysznic deszczownica, ogrzewanie podłogowe i dostęp do Internetu. Jest tam również piękna kuchnia, której nie powstydziłby się nawet elegancki nowoczesny dom. Chcesz wyjrzeć na zewnątrz lub wyjść? Żaden problem! Jaskinia ma mnóstwo modnych okien i drzwi. Angelo wydał zawrotną sumę 160 000 funtów i spędził około 1000 godzin, pracując nad domem, ale efekt był  zdecydowanie tego wart. Bez wątpienia jest on absolutnie oszałamiający!

1

Eksperci twierdzą, że jaskinia ma ponad 700 lat.

2

Angelo powiedział, że stwardnienie rozsiane wpływa na jego styl życia i zdrowie, co zdecydowanie skłoniło go do przemyśleń. Musiał mieszkać w miejscu, w którym byłby szczęśliwszy i zdrowszy.

3

4

Wewnątrz jaskini ściany zostały pomalowane na biało. W środku jest niezwykle jasno! Obejrzyj resztę jaskini na kolejnej stronie!

Strona 1/2