Zakop użyte torebeczki herbaty w ogródku i poczekaj na efekty! Rezultat zwali cię z nóg!

Od tej pory będziesz odkładać wszystkie zaparzone torebeczki herbaty!

Kręci cię ogrodnictwo, lubisz oddawać się pracy w ogródku w wolnych chwilach? Jeśli tak, to nie mogłeś lepiej trafić. Przeważnie, zaparzona torebeczka ląduje prosto w śmietniku. Szkoda je wyrzucać, z powodzeniem można znaleźć dla niej zastosowanie w domowym ogródku!

Zdziwisz się na widok swojego ogrodu, po tym, jak zaczniesz stosować w nim zaparzone torebeczki.

Ogródek

Ogrodnictwo to nie hobby dla każdego. Czasami jest to niewdzięczna praca, szczególnie gdy wkładasz w to całe serce, a z posadzonych nasion nic nie wyrasta. Nie poddawaj się! Przedstawiamy ci sztuczkę, która zamieni twój ogródek w ósmy cud świata! To dziecinnie proste wystarczy zakopać w ziemi zaparzoną herbacianą torebeczkę.

Rezultaty

Torebeczka odgrywa rolę naturalnego nawozu. Wewnątrz herbacianych liści znajduje się tanina wraz z innymi pożywnymi substancjami, korzystnie wpływającymi na ziemię. Konopie manilskie z rodzaju bananowców to materiał, z którego wykonuje się torebeczki, są one całkowicie biodegradowalne. Resztki herbaty w mgnieniu oka rozpuszczą się w ziemi, tworząc odpowiednie środowisko dla wzrostu roślin.

Insekty

Zaparzone torebeczki dodatkowo zwalczają rozprzestrzenianie się insektów. Zasada działania jest zbliżona do mielonej kawy, która również odpycha owady od sadzonek.  Zapach wydzielany przez herbatę odstrasza pazerne robale, tak więc możesz spać spokojnie bez obaw o swoje cenne roślinki.

Pragniesz poznać kolejne ogrodnicze zastosowania torebeczek? Więcej informacji wraz z filmem znajdziesz na następnej stronie! 

Odwiedź kolejną stronę i poznaj szczegóły!

Stronie 1/3