Czy ty też masz pelikany? To 3-minutowe ćwiczenie pomoże Ci się ich pozbyć

Pelikany

Praktycznie każdy z nas wie o fałdach spowodowanych nadmiarem tłuszczu, narastających z roku na rok w dolnej części ramion. Te fałdy często są określane jako ‘pelikany’. Wiele osób zastanawia się, dlaczego w ogóle powstają. Nawet ludzie, którzy są relatywnie szczupli, czasami mają wiszące fałdy skórne w okolicy ramion. Jeśli też jesteś ofiarą pelikanów, to prawdopodobnie do tej pory próbowałeś już wielu różnych ćwiczeń, nie uzyskując pozytywnych efektów. Czy Twoje ramiona trzęsą się jak galareta, kiedy nimi machasz? Jeśli tak, to koniecznie musisz spróbować tych ćwiczeń! Zostały opracowane w celu rozwiązania tego problemu, a całość trwa tylko 3 minuty dziennie. Wykonuj je każdego dnia, a na pewno zobaczysz świetne rezultaty!

Trzy minuty każdego dnia

Możesz sprawić, by ćwiczenia były bardziej intensywne, trzymając butelki, wypełnione wodą w każdej ręce. Oczywiście nie ma magicznego sposobu na usunięcie pelikanów, nie mniej jednak szybkie i efektywne ćwiczenia z pewnością przyczynią się do ich redukcji. Każdego dnia będziesz potrzebował tylko trzech minut. Do tej pory jeszcze nie wspomnieliśmy o najważniejszym: możesz je wykonywać w pozycji siedzącej, więc nie ma tu mowy o żadnych wymówkach! Życzymy wam motywacji i powodzenia!

Poranek

Zalecamy wykonywanie tych ćwiczeń z samego rana, zaraz po przebudzeniu się, tak abyś mógł je przeporwadzać każdego dnia. Wprowadzenie ich do codziennej rutyny będzie wtedy bardzo łatwe. Wstań, pójdź do łazienki, wypij szklankę wody i wykonaj ćwiczenia. Wszystko, czego potrzebujesz to odrobina motywacji!

Zobacz film, przedstawiający wykonywanie tych ćwiczeń:


ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.

Source: Lucy Wyndham-Read | Image: video still