Te 8 modowych błędów sprawią, że będziesz wyglądać o wiele starzej

modefouten

Dzięki tym wskazówkom ludzie prawidłowo oszacują Twój wiek

Kiedy jesteś młodszy, często jest to komplement, gdy ludzie myślą, że wyglądasz nieco starzej. Jednak wraz z wiekiem, to nie jest to, o czym marzysz…. Czy wiesz, że istnieje kilka błędów modowych, które mogą łatwo sprawić, że będziesz wyglądać dużo starzej? Wymieniamy dla Ciebie osiem z nich.

8. Całkowicie czarny strój

Czarny kolor jest zawsze w modzie, wszyscy to wiemy. Mimo to, całkowicie czarny strój nie jest dobrym pomysłem, jeśli chcesz, aby ludzie prawidłowo ocenili Twój wiek. W rzeczywistości, czarny może sprawić, że będziesz wyglądać dość blado, co automatycznie sprawi, że ludzie ocenią Twój wiek wyżej. Połącz czarny strój z jakimś kolorem, a zobaczysz, że jest to znacznie piękniejszy i bardziej młodzieńczy wygląd!

7. Duża biżuteria (zwłaszcza perły)

Duża biżuteria nie jest obecnie w modzie. Zamiast tego, ludzie coraz częściej decydują się na mniejszą, niepozorną biżuterię. W ten sposób biżuteria jest tylko tym dodatkowym detalem, który sprawia, że Twój strój wygląda świetnie, a nie przejmuje cały wygląd. Ponadto, mniejsza biżuteria nie tylko sprawia, że wyglądasz bardziej stylowo, ale także trochę młodziej. Dodatkowa rada: unikaj pereł, ponieważ szybko sprawiają, że strój wygląda na nudny.

Zastanawiasz się jakich jeszcze błędów modowych unikać, jeśli chcesz wyglądać młodo? Możesz przeczytać je na następnej stronie!