Pragniesz zredukować swój podwójny podbródek? Wypróbuj te proste ćwiczenia

W czasie przerw reklamowych

Przerwy reklamowe są nieodłącznym elementem transmisji telewizyjnych, szkoda życia na ich oglądanie, tak więc proponujemy kilka ćwiczeń, które zdążysz wykonać z powodzeniem, zanim blok reklamowy dobiegnie końca. Ułóż się na sofie i pozwól, by twoja głowa zwisała z krawędzi (jeśli twoja kanapa uniemożliwia wykonanie tego ćwiczenia, spróbuj przeprowadzić je na łóżku). Podciągnij głowę do klatki piersiowej i utrzymaj się w tej pozycji przez kilka sekund, a następnie ponownie opuść głowę z krawędzi. Wykonaj kilka powtórzeń. Jeśli wykonywanie tego ćwiczenia przychodzi ci z trudem, umieść swoją dłoń pod szyją i delikatnie wesprzyj się przy wykonywaniu ruchu.

Dodatkowe ćwiczenia

  • Podnoszenie podbródka: Znajdziesz chwilkę w ciągu dnia? Jeśli tak, to koniecznie wypróbuj to ćwiczenie. Odchyl swoją głowę do tyłu, tak by podbródek był skierowany w stronę sufitu. Po kilku sekundach poczujesz, jak mięśnie twojej szyi zaczynają się naciągać. Utrzymaj tę pozycję przez co najmniej 10 sekund, a następnie ułóż głowę z powrotem w normalnej pozycji. Wykonaj kilka powtórzeń.
  • Buziaki dla sufitu: To ćwiczenie również nie zabierze ci zbyt wiele czasu. Podobnie jak poprzednio, skieruj swój podbródek w stronę sufitu, ale tym razem będąc w tej pozycji, wykonuj ustami ruchy zbliżone do pocałunku. Wykonaj od 10 do 20 powtórzeń.

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.

Strona 2/2

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Voorspoedigleven | Zdjęcia: Pixabay

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.