Oto dlaczego powinno się nacierać stopy skórką z banana

skórką z banana

Oto do czego może się przydać skórka z banana

Kiedy temperatura wzrasta, chętnie odkładamy cięższe buty czy trampki i wyciągamy sandały i klapki. Dzięki temu naszym stopom jest przyjemnie i chłodno! W dodatku uwielbiamy chwalić się ślicznymi sandałami. Jednak czy Twoje stopy są gotowe na lato? Jeśli nie, lepiej zjedz banana, a następnie wykorzystaj jego skórkę do sprytnej sztuczki, którą dla Ciebie dzisiaj przygotowaliśmy.

Skórki bananowe mogą być bardzo przydatne, jeśli chodzi o pedicure!

Właściwości prozdrowotne

Najpierw porozmawiajmy o niesamowitych korzyściach bananów dla zdrowia. Spożywanie dwóch sztuk dziennie może zrobić wiele dobrego. Zawierają jednak sporo cukru, więc jeśli masz cukrzycę, lepiej ostrożnie podchodzić do spożywania tego owocu. Jeśli nie jesteś diabetykiem, banany będą dla Ciebie rewelacyjne! Jeśli będziesz jeść je regularnie, będziesz mieć więcej energii, mniej skurczów mięśni czy problemów z kwasem żołądkowym, a także poprawi się wypróżnianie. Banany zapobiegają również anemii, więc jeśli cierpisz na niedobór żelaza, dobrze jest włączyć je do jadłospisu.

Wszystko pięknie, ale prawdopodobnie chcesz już wiedzieć, dlaczego dobrze jest nacierać stopy skórką z banana. Aby się tego dowiedzieć, przejdź do następnej strony!

Strona 1/2

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.