Chcesz przywrócić biel pożółkniętym zębom? Skorzystaj z naszej wspaniałej metody, a twoje uzębienie odzyska śnieżną biel!

Wypróbuj naszą sztuczkę i pożegnaj się z pożółkniętymi zębami

Każdy z nas pragnie mieć piękne, zadbane zęby, w końcu uśmiech jest niczym wizytówka. Twoje uzębienie jest widoczne codziennie; gdy się śmiejesz, rozmawiasz – nie sposób całkowicie je ukryć.

Wywieranie wrażenia

Nie macie wrażenia, że za każdym razem, gdy otwieracie buzię, ludzie koncentrują się na waszych zębach?  To bardzo częste zjawisko, szczególnie w przypadku nowo poznanych osób. Wywarte wrażenie w dużej mierze zależy od jakości naszego uśmiechu. Nic w tym dziwnego, że większość z nas pragnie mieć zdrowe białe zęby, które uchodzą za współczesną ikonę piękna. Zanim przejdziemy do konkretów, chcielibyśmy powiedzieć kilka słów na temat żółtych zębów. Mało kto wie, ale pożółknięte uzębienie wcale nie świadczy o problemach natury stomatologicznej. W rzeczywistości jest wręcz przeciwnie, takie uzębienie ma grubszą warstwę szkliwa, a co za tym idzie, jest bardziej wytrzymałe niż ich śnieżnobiałe odpowiedniki. Niestety, te właściwości nie idą w parze z atrakcyjnym wyglądem.

Naturalna metoda

Głowa do góry, znów będziesz uśmiechać się od ucha do ucha dzięki naszej naturalnej metodzie, która nada twoim zębom olśniewającą biel, nawet jeśli obecnie są żółte niczym ser szwajcarski. Daruj sobie te wszystkie środki wybielające, lansowane przez celebrytki, to wyrzucanie pieniędzy w błoto. Istnieje o wiele prostszy sposób!

Co będzie potrzebne?

Ta metoda bazuje na kapsułkach z węglem aktywowanym, dostępnych w każdej aptece bez recepty. Wszystko, czego potrzebujesz to kapsułki oraz oddzielna szczoteczka do zębów.  Delikatnie otwórz kapsułkę i wysyp zawartość na zwilżoną główkę szczoteczki. Proponujemy rozłożyć ręcznik papierowy pod szczoteczką, jeśli chcesz uniknąć bałaganu.

Odwiedź kolejną stronę, zapoznaj się z instrukcjami i filmikiem!

Strona 1/2

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.