Oto jak w bardzo prosty sposób zrobić własny odświeżacz powietrza

luchtverfrisser

Łatwo i tanio!

Uwielbiamy schludny i czysty dom, ale czasem zdarza się, że w domu unosi się osobliwy zapach. Z kuwety, śmierdzącego worka na śmieci lub zapach stęchlizny. Na szczęście istnieje coś, dzięki czemu w prosty sposób możesz sprawić, że Twój dom znów będzie ładnie pachniał. I tak, jest to również bardzo przystępne cenowo!

Naturalne, syntetyczne odświeżacze powietrza i świece zapachowe są w dzisiejszych czasach dostępne w wielu miejscach i mogą pachnieć dość intensywnie. Tak cudowne jak zapach, z pewnością nie są zdrowe. W rzeczywistości substancje w nich zawarte mogą być dość niebezpieczne do wdychania, zwłaszcza na dłuższą metę. O wiele lepsze jest wtedy naturalne podejście, oprócz stawiania w domu wielu bukietów. 

Pewnie już wcześniej słyszałeś o olejkach eterycznych. Ale czy wiesz, że możesz bardzo łatwo zrobić z nich organiczny odświeżacz powietrza? W rzeczywistości jest to tak proste, że jesteśmy zaskoczeni, że więcej osób tego nie robi. Poza tym, że świece zapachowe zazwyczaj mają dość wysoką cenę, więc nie są też dla Ciebie zdrowe.

Jeśli jesteś ciekawy jak wykonać ten prosty projekt DIY, przejdź na następną stronę, aby przeczytać wskazówki!