Kobieta Myślała, że Może Bezpiecznie Spać Ze Swoim Pytonem Każdej Nocy, Dopóki Weterynarz Nie Pokazał Jej Zaskakującej Prawdy

Myślała, Że Jej Wąż Jest Tylko Milutkim Towarzyszem, Ale USG Pokazało Co Innego

Serce Cassandry biło z niedowierzaniem, gdy wpatrywała się w ekran ultrasonografu. To, co zobaczyła, zburzyło jej wyobrażenie o ukochanym wężu domowym. Zabrała Reggiego do weterynarza, podejrzewając, że może być chory lub doświadczać nietypowego zachowania, ale rzeczywistość była o wiele gorsza niż wszystko, co sobie wyobrażała.

W głowie Cassandry panował zamęt. Jak mogła być tak ślepa na prawdziwą naturę swojego ukochanego pupila? Od tygodni nie zdawała sobie sprawy z prawdziwych intencji Reggiego, śpiąc spokojnie z nim skulonym wokół jej ciała. Teraz myśl o tym przyprawiała ją o dreszcze.

Nie mogła nie czuć się głupio, że nie rozpoznała znaków. Sposób, w jaki Reggie zwinął się wokół niej, sposób, w jaki obserwował ją swoim przenikliwym spojrzeniem. Zinterpretowała te działania jako przywiązanie i lojalność, ale niestety rzeczywistość była daleka od pocieszenia. Pocieszająca myśl, że jej wąż będzie czuwał nad nią w nocy, teraz wydawała się przerażająca. Co ona zrobiła?!