Burzliwe życie Pameli Anderson

pameli anderson

Czy nadal dobrze wygląda w kostiumie kąpielowym?

52-letnia Pamela Anderson jest w ciągłym ruchu, odkąd to w latach 90. biegała na plaży w czerwonym kostiumie kąpielowym. Ma ku temu wszelkie powody. Na przykład po pięciu małżeństwach powiedziała: „Mój ex mnie wykorzystał”.

Kostiumie kąpielowym

Praktycznie każda prawie 53-letnia kobieta dałaby wszystko, żeby wyglądać jak Pamela. Skorzystała z korekt kosmetycznych, takich jak powiększenie piersi i operacje twarzy, ale kultowy czerwony kostium kąpielowy ze „Słonecznego patrolu” nadal pasuje, co potwierdziła zeszłego lata.

Na randce z Pamelą można trafić do wehikułu czasu, który zabiera w podróż do lat 90.

– Wchodzę pod prysznic w kostiumie kąpielowym, a potem rzucam go gdzieś w domu, przemoczony. Poza wieloma prośbami o zrobienie sobie wspólnego selfie regularnie proszona jest o dawanie autografów na czerwonych kostiumach kąpielowych. Odpowiada, mówiąc: „Ten strój jest bardzo duży. Mój był bardzo mały. Trzeba było go rozciągnąć, żeby móc go założyć”.

Nie bez powodu do 2019 roku była w związku z Adilem Ramim, mężczyzną młodszym o 18 lat. To nie był tylko facet, który lubił wystawne życie z kimś takim jak Pamela, ale także piłkarz, który grał w głównych klubach, takich jak AC Milan, Sevilla, Valencia i Olympique Marsylia. Zagrał także 36 meczów reprezentacyjnych dla Francji. Piłkarz z takim statusem zwykle cieszy się kobiecą uwagą, wybrał jednak dojrzałą Pamelę.

W zeszłym roku związek zakończył się po dwóch latach. Pamela zaatakowała swojego byłego kochanka w mediach społecznościowych. Rami rzekomo ją zdradził i zaatakował, co skoczyło się wizytą w szpitalu.

– Bolało mnie tak bardzo, że nie mogłem nawet otworzyć butelki wody. Dostałam zastrzyki, abym mogła zasnąć i odpocząć. Koniec końców moje ręce się zagoiły, lecz niedługo potem sytuacja się powtórzyła. Nie wolno mi było pić bez niego, to było jak życie w więzieniu. Twierdził, że powinnam się leczyć i był dla mnie bardzo złośliwy. Powodem, dla którego ciągnął mnie po pokoju za włosy, było to, że wyszłam z hotelu na sesję zdjęciową z przyjaciółmi.

Nazywa Ramiego „potworem”.

Jak trafiła do „Słonecznego patrolu”?

Przez zbieg okoliczności pracując wtedy jako instruktorka fitness w rodzinnej Kanadzie, kibicowała anonimowo na trybunach podczas kanadyjskiego meczu piłki nożnej. Kamera zrobiła zbliżenie na blond instruktorkę fitness, która została oklaskana na dużym ekranie stadionu.

Nasunęła się refleksja, że jej wygląd spodobał się bardziej niż mecz. Pamela została nawet odprowadzona na boisko i otrzymała owację na stojąco. Tego dnia miała na sobie koszulę z nadrukiem sponsora Labatta.

Piwowar nie wahał się ani przez chwilę i zaproponował Pameli, która w tamtym czasie nie bardzo przypominała blondynkę w obcisłym czerwonym kostiumie kąpielowym, kontrakt na modelkę. Wkrótce zapozowała dla Playboya, co zapoczątkowało jej karierę filmową. Pamela wystąpiła w Playboyu czternaście razy.

Wierząc, że aktorstwa można się nauczyć, przyjęła swoją pierwszą rolę w serialu „Pan Złota Rączka” z 1991 roku.

Potem odbyło się przesłuchanie do „Słonecznego patrolu”, na którym podobno pokazała się bez stanika, aby zwiększyć swoje szanse.

Misja wykonana: przez następne pięć lat grała rolę ratowniczki Casey Jean Parker, lepiej znanej jako CJ.

pameli anderson

Czytaj dalej na następnej stronie.

Strona 1/2