Dziewczyna Ronaldo ma dziwne zasady dla legendarnego piłkarza

Cristiano Ronaldo

Widocznie poważnie traktuje dbanie o swojego partnera

Cristiano Ronaldo to znane nazwisko w piłce nożnej. Ma reputację jednego z najlepszych aktywnych graczy i często trafia na listy najlepszych piłkarzy wszechczasów. Jego argentyńska dziewczyna, Georgina Rodríguez, jest aż nazbyt świadoma obowiązków swojego partnera jako legendy futbolu i ma własny zestaw zasad, dzięki którym Ronaldo jest szczęśliwy i zdrowy.

Ronaldo i Rodríguez

Para poznała się po raz pierwszy w 2016 roku, gdy Rodríguez pracowała jako sprzedawczyni w sklepie Gucci. Reszta, jak to się mówi, jest historią. Oboje z pewnością tworzą efektowną parę. Ronaldo był oprócz bycia profesjonalnym piłkarzem symbolem seksu, a Rodríguez zasłynęła jako modelka. Cudowna para jest razem od kilku lat, po raz pierwszy pokazując się jako para w listopadzie 2016 roku. Rodriguez urodziła ich pierwszą córkę w 2017 roku, a para nadal wydaje się być mocno ze sobą związana.

Plotki o małżeństwie

Podobnie jak w przypadku wielu celebrytów o parze krążyło wiele plotek. Przykładowo, zestaw postów na Instagramie autorstwa Georginy dolał oliwy do ognia wiecznych plotek o małżeństwie. Na zdjęciu z tajemniczym podpisem ona i jej chłopak (lub mąż) pojawiają się obok siebie, niezgrabnie zakrywając lewe ręce – być może ukrywając obrączki? Film opublikowany kilka dni później okazał się jeszcze większym paliwem dla tabloidów do dyskutowania o tym, co uważali za oczywistą ceremonię ślubną. Na filmie para jest otoczona przyjaciółmi i rodziną w stylu przypominającym film z wesela. Oficjalnie wieści o małżeństwie nie zostały potwierdzone, więc prasa wciąż zgaduje.

Przeczytaj więcej o tym, jak Ronaldo i Rodríguez traktują się nawzajem na następnej stronie!

Strona 1/3