Dziewięciu celebrytów, którzy odbyli karę więzienia

Robert Downey Jr.

Wszyscy znamy Roberta Downeya Jr. jako Iron Mana / Tony’ego Starka w serii Avenger, a nie byłego skazańca. Aktor odsiedział jednak rok więzienia. W latach 1996 – 2001 był kilkakrotnie aresztowany za posiadanie narkotyków. W 1999 roku nie stawił się na test na obecność narkotyków w okresie próbnym, a następnie został skazany na trzy lata więzienia. Finalnie musiał odsiedzieć tylko rok.

Lil Wayne

Raper Lil Wayne również musiał iść do więzienia, ponieważ został złapany na posiadaniu narkotyków. W 2010 roku odbył roczną karę po tym, jak w jego autobusie wożącym go po trasie koncertowej znaleziono narkotyki i nielegalną broń. Został zwolniony cztery miesiące wcześniej, niż planowano.

Mark Wahlberg

Aktor Mark Wahlberg wywrócił całe swoje życie do góry nogami. Na długo przed tym, zanim stał się sławny, w wieku 16 lat zaatakował kijem dwóch Wietnamczyków, wypowiadając rasistowskie uwagi. Jeden z dwóch mężczyzn stracił wzrok po ataku. Po tym zdarzeniu Mark został skazany na dwa lata pozbawienia wolności, z których ostatecznie musiał odbyć zaledwie 45 dni.

Lindsay Lohan

Aktorka „Wrednych dziewczyn” odbyła kilka wyroków w więzieniu za jazdę pod wpływem alkoholu i naruszenie warunkowego zwolnienia. W 2007 roku przebywała w więzieniu przez godzinę, w 2010 przez dwa tygodnie, a w 2011 musiała odbyć miesiąc kary. Przez kolejny miesiąc w 2011 roku przebywała również w areszcie domowym.

Michelle Rodriguez

W filmie „Szybcy i wściekli” postać grana przez Michelle Rodriguez wie, jak zajmować się samochodami, jednak sama aktorka w życiu osobistym nie odznaczała się odpowiedzialnym zachowaniem podczas jazdy. Została przyłapana na jeździe pod wpływem alkoholu, a kiedy naruszyła warunki okresu próbnego, została skazana na sześć miesięcy więzienia. Została zwolniona już po 18 dniach, ponieważ więzienie, w którym była przetrzymywana, było przepełnione.

Paul McCartney

Lecisz do innego kraju? Upewnij się więc, że nie masz w kieszeni narkotyków, zwłaszcza w dużych ilościach. Paul McCartney chyba przeoczył tę informację. W 1980 roku piosenkarz odsiedział dziewięć dni więzienia po tym, jak został złapany na lotnisku w Tokio z prawie ćwierć kilogramem marihuany.

Strona 2/2

Czytaj także: Chcesz odprawić swój cellulit z kwitem? Te porady mogą pomóc ci się go pozbyć

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Society 19 | Zdjęcie: Brunopress