Dziwne! Ten człowiek potrafi obrócić głowę o prawie 180 stopni

odwróć głowę

Dziwny popularny filmik przedstawia mężczyznę obracającego głowę o prawie 180 stopni, zupełnie jak sowa. Nie rób tego w domu!

Większość z nas ledwo dotyka palców u nóg, zwłaszcza po tak długim okresie kwarantanny. Jednak pewien użytkownik TikToka pokazuje, że potrafimy zrobić znacznie więcej, niż nam się wydaje. Ten niekomfortowy widok bardzo przypomina słynną scenę z „Egzorcysty”, klasyka horroru.

Jednak twórca filmiku, @sheaabutt00, mówi dość beztrosko o swoim przerażającym wyczynie. Według niego jest to głównie zabawna sztuczka imprezowa: „Impreza! #duet jeśli potrafisz tak zrobić.”

odwróć głowę

180 stopni

Mężczyzna na filmiku kładzie jedną rękę pod brodą, a drugą z tyłu głowy. Jednym płynnym ruchem odchyla podbródek do tyłu, a czubek głowy do przodu. W rezultacie obraca głowę o prawie 180 stopni! Jego twarz jest odkręcona do tyłu, po czym mężczyzna powoli odwraca głowę do zwykłej pozycji. Zza kamery słyszymy, jak ktoś zszokowany woła, że po zobaczeniu tego musi się napić.

Wszyscy byli zaskoczeni

Wiele osób wyraziło swoje zdziwienie w mediach społecznościowych. Filmik szybko zyskał popularność, 3,3 miliony wyświetleń i ponad 53 000 polubień. Wiele osób zareagowało i porównało go do sowy. Jeden z użytkowników nazwał mężczyznę „ludzką sową”. Porównanie z „Egzorcystą” również pojawiło się kilkakrotnie. Wspomniano nawet o filmie Adama Sandlera „Mała Nicky”. Ktoś zapytał, jak ten człowiek w ogóle odkrył, że ma ten talent.

odwróć głowę

Zobacz dziwaczny filmik na następnej stronie!

Strona 1/2