Ojej! 10 odzieżowych wpadek podczas transmisji na żywo!

W telewizji nigdy by to nie przeszło, gdyby program nie był nadawany na żywo

Telewizja na żywo to fantastyczna rzecz. Można obserwować wydarzenia w czasie rzeczywistym i być od razu na bieżąco. Dlatego wiele programów informacyjnych jest transmitowanych na żywo: w ten sposób dostarczają najświeższych wiadomości na temat ostatnich wydarzeń. Telewizja na żywo to jednak również ryzyko. Kiedy coś idzie nie tak, nie da się tego naprawić przed emisją programu. Niestety prezenterki z naszej listy miały podczas nagrywania usterki odzieżowe. Wtopy trafiły prosto do salonów milionów widzów.

Wpadka z rozporkiem
Podczas nagrywania programu na żywo, jedna z prezenterek zapomniała o jednym bardzo ważnym detalu – o zapięciu spódnicy! Niestety dla niej, w pewnym momencie kamery uchwyciły rozporek, a cały świat miał okazję zobaczyć, że jej bielizna nie do końca pasowała do reszty stylizacji. Ojej

Spodnie na odwrót
Inna prezenterka nie miała lekko podczas nagrywania programu na żywo. Przez całą transmisję miała spodnie na odwrót! Niestety, żaden z jej współpracowników nie zauważył wpadki i dopiero po emisji programu fani zwrócili uwagę na ten nietypowy wyczyn. Co za pech!

Czarna bluzka i nieprzyjemne plamy
Podczas jednej z transmisji na żywo, prezenterka pojawiała się w eleganckiej, czarnej bluzce. Niestety, w pewnym momencie na jej ubraniu pojawiły się nieestetyczne plamy, które z pewnością nie dodawały jej uroku. Widzowie na żywo mogli jedynie przyglądać się, jak prezenterka usiłuje ukryć plamy i udaje, że nic się nie stało.

Zobacz te chwile na zdjęciach na następnej stronie!