Jak piszesz literę „X”? Oto, co mówi ona o Twojej osobowości

x

Sposób, w jaki piszesz X, wiele mówi o Twojej osobowości

Z pisma ręcznego można wiele wywnioskować, a niektórzy eksperci używają go nawet do oceny osobowości danej osoby! Twoje pismo odręczne jest tak wyjątkowe, jak odcisk palca. Jest to istotne, ponieważ wszyscy uczymy się pisać w ten sam sposób w szkole podstawowej, jednak charakter pisma rozwija się później, w zależności od naszych osobowości. Ciekawi Cię, co mówi o Tobie Twoje „X”? Czytaj dalej.

Zaskakujące, że coś tak małego może w rzeczywistości coś znaczyć.

Zdjęcie

Rysunek, który pokazuje różne sposoby (lub metody) pisania X, został opublikowany na Twitterze przez użytkowniczkę @SMASEY. Wykonała ona rysunek za pomocą strzałek, aby wskazać, jak pisze się literę X. Kolorowa linia to ta, którą rysujesz jako pierwszą, a strzałka wskazuje kierunek. Którym numerem jesteś? Sprawdź na rysunku, a następnie przeczytaj dalej, aby zobaczyć, co mówi ono o Tobie.

Metoda 1

To całkowite przeciwieństwo tego, jak większość ludzi uczy się pisać literę X w szkole podstawowej i wskazuje, że być może nie zawsze potrafisz się skupić. Jesteś marzycielem i często tkwisz w przeszłości, zamiast patrzeć w przyszłość.

Metoda 2

Czy piszesz X tak, jak narysowano w metodzie 2? Oznacza to, że masz tendencję do załatwiania spraw na swój własny sposób. Twoje zachowanie może być dość destrukcyjne, ponieważ uważasz, że jesteś bezwartościowy. Spróbuj zostawić przeszłość za sobą i pamiętaj: jesteś tego wart!

Metoda 3

Ludzie, którzy piszą X w sposób widoczny pod numerem 3, są bardzo buntowniczy i impulsywni. Nie myślą o swoich działaniach i szybko wyrzucają z siebie rzeczy.

Metoda 4

Jeśli piszesz X w ten sposób, patrzysz w przyszłość. Chcesz iść naprzód ze swoim życiem, zamiast tkwić w przeszłości. Zwykle patrzysz w przeszłość, aby się na niej uczyć i nie popełniać tych samych błędów, ale nie tkwisz w niej.

Na kolejnej stronie możesz przeczytać, co pozostałe pięć sposobów mówi o Tobie.

Strona 1/2