Mężczyzna kupuje starą przechowalnię za 500 dolarów i znajduje w niej 7,5 miliona dolarów

Kwota 7,5 miliona dolarów została początkowo przeoczona

Dan Dotson jest postacią znaną każdemu wiernemu widzowi „Wojen magazynowych”. W tym programie telewizyjnym aukcjoner sprzedaje magazyny do przechowywania i ma przy tym dobry nos do fantastycznych odkryć. Nikt nie mógł się więc spodziewać, że Dan przeoczy 7,5 miliona dolarów w takiej właśnie przechowalni…

Dan Dotson

Dan Dotson jest uznawany za króla aukcji. Od lat cieszy się renomą między innymi dzięki udziałowi w „Wojnach magazynowych”, w których bierze udział od momentu powstania programu. Doświadczony aukcjoner był znany z tego, że potrafił wystawić na aukcję za dobrą cenę prawie wszystko, od porcelanowych lalek po całe zestawy mebli. Dan licytowanie ma we krwi.

Jako dziecko Dan zawsze podziwiał swojego dziadka. Który pracował na aukcjach rolniczych. W efekcie rozwinął swoją pasję do sprzedaży w młodym wieku.

Laura Dotson

Jego żona, Laura Dotson, idealnie do niego pasuje. Dwójka poznała się, gdy Laura szukała sprzętu kuchennego, a Dan sprzedawał przedmioty należące do pewnej restauracji. Szybko między nimi zaiskrzyło. Laura wkrótce zakochała się również w aukcjach, więc para okazała się idealnie dobrana. Ostatecznie Laura stała się głównym motorem sukcesu męża. Wpadła na pomysł, aby nagrać jego popisy sprzedażowe i umieścić je w Internecie.

Odkrycie

Na pewnej imprezie charytatywnej jedna z kobiet podeszła do Dana i oznajmiła, że jej znajomy kupił od niego za 500 dolarów magazyn do przechowywania. Jednak według kobiety przechowalnia była warta znacznie więcej niż zapłacona kwota. Dan szybko zorientował się, że musiał coś przeoczył…

Ciekawi cię, co takiego przeoczył Dan Dotson? Kontynuuj zatem czytanie na następnej stronie.