Niesamowite: rozdzielone bliźniaki odnajdują się po 20 latach dzięki TikTokowi

Siostry bliźniaczki zostały rozdzielone w młodym wieku

Po ponad 20 latach 24-letnie bliźniaczki Treni i Trena znów mogły się przytulić. Zostały rozłączone w młodym wieku i przypadkowo odnalazły się na TikToku.

Rozłąka

Indonezyjskie bliźniaczki urodziły się w 1996 roku na wyspie Ambon. Wkrótce po urodzeniu Treni i Trena zostały rozdzielone. Każda została umieszczona w innej rodzinie, ponieważ ich rodzice wrócili na Jawę, skąd pochodzili, by zaopiekować się chorym członkiem rodziny. Rodzice często odwiedzali córki w ich domach adopcyjnych. Z powodu niestabilnej sytuacji na wyspie Ambon rodzina nie mogła już odwiedzać Treni. Dlatego tylko Trena wróciła do rodziców.

Poszukiwanie

Biologiczna i adopcyjna rodzina Treni straciły ze sobą kontakt. Podczas gdy Trena i jej ojciec szukali zaginionej siostry, Treni nawet nie wiedziała o jej istnieniu. Aż do momentu pojawienia się filmiku na TikToku…

Odnaleziona na TikToku

Aplikacja wideo, znana głównie z szalonych tańców, fajnych lifehacków i filmów z synchronizacją ust, może również doprowadzić do niesamowitych spotkań, co udowodniły Treni i Trena.

– Sąsiad Treny pokazał jej moje filmiki na TikToku, myśląc, że to ona przez to, że jesteśmy tak do siebie podobne. Trena nie zwróciła na to uwagi, dopóki jej sąsiedzi oraz rodzeństwo również nie zauważyli podobieństw – mówi Treni.

Przeczytaj więcej na następnej stronie.

Strona 1/2