Oto najśmieszniejsze zdjęcia z siłowni

zdjęcia siłowni

Czy jest to skuteczne, nie wiemy… Jest za to zdecydowanie wyjątkowe

Siłownia: jedni uwielbiają chodzić tam co dzień, podczas gdy inni od lat nie opłacają karnetu. Jedni przychodzą, aby schudnąć i spędzają godzinę na ćwiczeniach cardio, podczas gdy inni podnoszą dwukrotność swojej masy ciała. Bez względu na powód, dla którego uczęszczasz na siłownię, idziesz, aby pracować nad sobą. Warto temu przyklasnąć! Raz na jakiś czas jednak można spotkać tam osoby, które nie do końca rozumieją, jak funkcjonuje siłownia. W rezultacie powstają zabawne zdjęcia.

Na siłowni

Na siłownię chodzimy, aby popracować nad sobą. Może to być godzina na bieżni lub przysiady i martwy ciąg, wszystko jedno. Wszyscy trochę się najpierw rozglądamy, aby zobaczyć, co się dzieje. Ile jest osób? Jakie ćwiczenia wykonują? Czy suwnica na nogi jest już wolna? I tak dalej.

Zabawne zdjęcia

To obserwowanie małp – to znaczy, rozglądanie się – prowadzi do zabawnych momentów. Poniższe zdjęcia są tego doskonałym przykładem. Od ojca zabierającego dziecko na siłownię przez mężczyznę ćwiczącego w szpilkach czy starszą panią w kręconych włosach po robienie przysiadów na piłce do fitnessu. Trudno powiedzieć, czy te treningi są skuteczne, ale… Zabawne? Z pewnością. Zżera cię ciekawość? Obejrzyj je na następnej stronie.