Palce są w stanie powiedzieć wiele o człowieku. Czy wiesz, że zdradzają dużo na temat twojego charakteru?

Co twoje palce mówią o tobie?

Istnieje wiele typów dłoni, a nasze paluszki przybierają rozmaite kształty o różnej grubości, co czyni z nich swoistego rodzaju, osobistą wizytówkę. Rozróżniamy trzy główne typy palców. Mogą być długie z prostą i łagodną końcówką lub z nieco zaostrzonym końcem. W niektórych przypadkach wielkość kostek zdecydowanie rzuca się oczy, szczególnie gdy dochodzi do tego ich nieregularność. Każdy z tych typów wiąże się z określonymi atrybutami ludzkiej osobowości. Palce mogą wiele on nas powiedzieć!

Rzuć okiem na powyższą ilustrację i postaraj się odpowiedzieć, do której kategorii należą twoje palce, czy jest to Rodzaj A, Rodzaj B, a być może Rodzaj C? Poniżej przedstawiamy opisy poszczególnych przypadków.

Rodzaj A

Sfera osobista, emocje i tajemnice to twoje prywatne sprawy i rzadko kiedy decydujesz się nimi podzielić. Nie każdemu jest dane całkowicie poznać twoją „czystą” naturę. Z reguły trzymasz ludzi na dystans i tak na dobrą sprawę tylko grono najbliższych ci osób i przyjaciół jest w stanie nawiązać z tobą bliższe relacje. Twoje usposobienie jest z reguły łagodne, co przejawia się w słabości do zwierząt. Przyjaciele wiedzą, że można na ciebie liczyć i jednocześnie doceniają twoje nietuzinkowe żarty. 

Kolejna strona zdradza więcej szczegółów.

Strona 1/2