Pies rzuca dzieckiem przez podwórko, jednak powód cię zaskoczy

Bojąc się o życie

Chociaż Catherine uważała Khana za przyjaznego psa, nigdy nie zostawiała go samego ze swoją córeczką. Zawsze chciała mieć go na oku, kiedy był z Charlotte. Chociaż Khan początkowo szybko zasnął na podwórku, nagle zrobił się bardzo niespokojny. – Khan nagle stał się bardzo agresywny i próbował odepchnąć Charlotte. Nie udało mu się, a następnie złapał ją za pieluchę i wyrzucił trzy stopy do góry. Jakby była lalką – mówi kobieta australijskiej gazecie „Adelaide Now”.

Nie do wiary

Catherine była zszokowana i pobiegła co sił do córki. – Charlotte wyglądała na zaskoczoną, a Khan nagle zaczął głośno wyć. Kobieta zobaczyła wtedy, że obok psa leży Pseudechis australis. To drugi co do wielkości najbardziej jadowity wąż Australii. – Wtedy zdałam sobie sprawę, że Khan chronił moją córkę przed wężem.

Cudowny pies

Charlotte była cała i zdrowa, a Catherine szybko zabrała psa do weterynarza. Tam otrzymał antidotum. Teraz Khan jest już w pełni wyleczony. – Ryzykował życie, by ratować moją córkę. Od teraz Khan jest naszym cudownym pieskiem.

Strona 2/2

Czytaj także: Eksperci dokonują dziwnego odkrycia podczas poszukiwania zaginionej łodzi podwodnej z czasów II wojny światowej

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Daily Mail | Zdjęcie: Pexels