Powody, dla których Harry i Meghan nie mogą wrócić do brytyjskiej rodziny królewskiej

Jeszcze zanim biografia „Finding Freedom” o Meghan i Harrym się ukazała, książka ta już przykuwała uwagę. Plotka głosi, że kontekst biografii tylko pogłębił spory między członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Wygląda na to, że Meghan i Harry nie mogą już wrócić do życia królewskiego.

Absolutne rewelacje

Podczas tworzenia „Finding Freedom” zaufani dziennikarze rodziny królewskiej Omid Scobie i Carolyn Dunrad konsultowali się z ponad setką źródeł. Autorzy ujawnili, że nawet dobrzy przyjaciele i byli pracownicy rodziny z Sussex mieli wiele do powiedzenia na temat przyczyn powstania Megxitu.

Harry i Meghan chcieli wychować swojego syna Archiego z dala od światła reflektorów i dlatego wycofali się ze wszystkiego. Zakochana para wyemigrowała do Kanady, a wkrótce potem do Los Angeles. Wydawało się, że przed wyjazdem doszło do porozumienia w sprawie ponownej oceny sytuacji w styczniu. Brytyjscy przywódcy chcieli dać Harry’emu i Meghan możliwość ponownego podjęcia w pewnym momencie swoich królewskich obowiązków – jeśli by sobie tego życzyli. Osoby dobrze poinformowane sytuacji w pałacu twierdzą, że teraz nie ma już takiej możliwości.

Przeczytaj więcej na następnej stronie.

Strona 1/2