Rodzina kupiła psa, a weterynarz wezwał policję, gdy tylko go zobaczył

Wielki pies z ostrymi zębami

Pewnego dnia pies zaczął zachowywać się naprawdę dziwnie. Cała rodzina była w szoku. Dlaczego? Little Cute Blackie stanął na dwóch łapach i nie był już wcale malutki. Kiedy skończył dwa lata, miał już metr długości i ważył ponad 110 kilogramów. Mastif tybetański to duża rasa, jednak ten pies był już skrajnym przypadkiem. Rodzina zdała sobie również sprawę, że Little Cute Blackie ma ogromne zęby. Przede wszystkim kły nie wyglądały jak zęby psa. Przypominały raczej szczęki rozwścieczonego zwierzęcia. Rodzina obawiała się psa. Bez względu na to, jak przyjazny i uroczy się wydawał, obawiali się, że może kogoś zaatakować i zafundować komuś sporą ranę.

Do weterynarza

Sue i jej rodzina zdecydowali się zbadać Little Cute Blackie u weterynarza. Ten natychmiast wezwał policję i podzielił się smutną wiadomością z rodziną: to był ostatni raz, kiedy widzieli swojego ukochanego zwierzaka. Weterynarz zaczął zadawać rodzinie liczne pytania dotyczące Little Cute Blackie, np. skąd pochodzi, czym się żywił, jak duży był na początku, jak się zachowywał itp. Wkrótce przyjechała policja, żeby go zabrać. W czym tkwił problem? Little Cute Blackie nie był psem, a niedźwiedziem himalajskim.

Niedźwiedź himalajski

Niedźwiedź himalajski to gatunek zagrożony wyginięciem. Ponieważ żółć tego gatunku może być stosowana do celów leczniczych, często na zwierzęta te poluje się, a następnie zabija. W Chinach obowiązuje prawo, nakazujące służbom ochronę tego gatunku. To była smutna wiadomość dla rodziny Sue, która musiała pożegnać się ze swoim futrzanym przyjacielem. Byli jednak zadowoleni, gdy dowiedzieli się, dlaczego Little Cute Blackie był tak dziwnym psem i że teraz udaje się w bezpieczne miejsce.

Strona 2/2

Czytaj także: DZIWNE: Dziadek został skremowany, gdy wtem policja ujawnia tę historię…

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Do It Houses | Zdjęcie: Do It Houses