Matka prawie mdleje na ślubie syna, gdy uświadamia sobie, że panna młoda to jej córka! 

Ślub syna ujawnia szokujący rodzinny sekret, który sprawia, że matka zaniemówiła

Martha z niecierpliwością czekała na ślub syna w Fargo w Północnej Dakocie. Nie widziała Marka, odkąd cztery długie lata temu przeniósł się do Nowego Jorku w poszukiwaniu bardziej lukratywnej oferty pracy. Niestety, Martha nie wiedziała nic o nowym życiu syna w wielkim mieście, co nie dawało jej pojęcia o tym, jaka będzie jej przyszła synowa. 

Mark miał poślubić kobietę, której Martha nigdy wcześniej nie spotkała. Jednak, gdy panna młoda szła do ołtarza, Martę uderzyło, jak znajomo wyglądała. Dopiero gdy panna młoda dotarła do ołtarza, Marta uświadomiła sobie w szoku, że panna młoda wcale nie jest obca; zamiast poślubić uroczą nieznajomą, którą poznał w Nowym Jorku, jej syn żeni się z kimś z jej własnej linii krwi – z jej córką! 

Wiadomość ta była dla Marty szokiem i nie wiedziała, co zrobić. Jej umysł ścigał się z zamętem i nie mogła uwierzyć w to, czego właśnie była świadkiem. Martha siedziała w oszołomionej ciszy, próbując zrozumieć, co się dzieje. Czy powinna przerwać ślub, czy pozwolić im kontynuować? Najstraszniejsze jest to, że dowiedziała się o tym dopiero wtedy, gdy już udzielali ślubów… Co powinna teraz zrobić? I jak ma to wyjaśnić?