Sukcesy tych gwiazd w odchudzaniu zainspirują cię

Od Adele po Queen Latifę i Chakę Khan!

Zrzucenie kilku kilogramów może pomóc poczuć się lepiej. Niestety nie zawsze jest to łatwe. Czasami jest to trudne, brakuje ci motywacji lub zauważasz, że twoja metoda nie działa. Być może sekrety tych gwiazd ci pomogą! Zajęły się swoim zdrowiem i lśnią jak nigdy dotąd. Kontynuuj czytanie!

1. Rebel Wilson

Aktorka Rebel Wilson znana jest z „Pitch Perfect” jako Fat Amy, a właściwie Fat Patricia. Ponieważ chciała zacząć czuć się lepiej, zatrudniła osobistego trenera i dietetyka. Dzięki programowi ćwiczeń i zdrowej diecie Rebel zgubiła już ponad 8 kilogramów. Wow!

afvallen sterren

2. Susan Boyle

Pamiętasz Susan Boyle? Podbiła serca wielu osób udziałem w brytyjskiej edycji programu „Mam Talent”. W trakcie swojej kariery sprzedała ponad milion płyt, jednak spotkała się też z wieloma uprzedzeniami. Z tego powodu piosenkarka nie czuła się dobrze we własnej skórze i zmieniła dietę. Po zrezygnowaniu z cukru i ciastek Susan schudła aż 20 kilogramów.

afvallen sterren

3. Christina Aguilera

Po przejściu stresującego okresu piosenkarka Christina Aguilera zaczęła lepiej o siebie dbać. Ponieważ poświęcała sobie więcej czasu, zwracała większą uwagę na swoją dietę. Dzięki diety niskowęglowodanowej piosenkarka schudła około 50 kilogramów. Kilka gwiazd zaczęło Christinę naśladować i również rezygnować z węglowodanów. Niesamowity efekt!

afvallen sterren

4. Queen Latifah

Odnosząca sukcesy aktorka i piosenkarka Queen Latifa przekroczyła już pięćdziesiątkę i nadal wygląda pięknie. Aby poczuć się lepiej, od jakiegoś czasu trenuje z prywatną trenerką Jeanette Jenkins, która współpracuje z wieloma znanymi gwiazdami. Poradziła jej, żeby pić więcej wody. Dla piosenkarki przyczyniło się to dużej zmiany, ponieważ zgubiła już 9 kilogramów. Przestrzega również diety.

Afvallen-sterren

Chcesz poznać sekrety innych gwiazd? Przejdź zatem na następną stronę!

Strona 1/2