Wszystko, co musisz wiedzieć o związku księcia Williama i Kate Middleton

Inna kobieta

Mimo prób Williama, by przekonać Kate, wyglądało na to, że zerwali ze sobą. Okazało się to jednak tylko tymczasowe, ponieważ w 2005 roku wyjechali na wakacje razem z bratem Harrym i Carlosem. Wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku, gdy William został zauważony z kolejną kobietą.

Kolejne zerwanie

Para dodatkowo czuła także presję, by się zaręczyć. Ponieważ Kate nie podobało się zachowanie Williama, który nie potrafił dochować wierności, wyglądało na to, że para znów się rozstanie. Po tym, jak William został zauważony w nocnym klubie z inną dziewczyną, Kate miała dość. Postawiła ultimatum i powiedziała Williamowi, że odejdzie od niego, jeśli nie będzie gotów poświęcić się jej w pełni.

Rodzina

Po kilkukrotnym zrywaniu i schodzeniu się para postanowiła zaręczyć się w 2010 roku. William przysiągł Kate wierność i tak oto miliony osób mogły oglądać ślub księcia Williama i księżnej Kate. Para ma troje dzieci: George’a (7), Charlotte (6) i Louisa (3).

Zejście na złą drogę

Krążą jednak ponownie plotki, że Williamowi wciąż pochlebia uwaga innych kobiet. W trakcie małżeństwa również wtedy, gdy Kate była w ciąży z Georgem. Miejmy nadzieję, że wkrótce dostaną swoje „i żyli długo i szczęśliwie”!

 

Strona 3/3

Czytaj także: Które znane pary są wciąż razem, a które już nie?

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Greedy Finance | Zdjęcie: Brunopress, kadr z wideo