Zdjęcie szczęśliwego adoptowanego psa okazało się dowodem, którego potrzebowała policja

Pitbull adoptie

Zbieżność charakterów

Kiedy Dan i Sir Wiggleton spotkali się po raz pierwszy, stało się jasne, że obydwoje są bardzo energiczni. Pies był bardzo podekscytowany wizytą i przywitał parę swoim dobrze znanym radosnym tańcem. Dan i jego dziewczyna byli zdecydowani. Sir Wiggleton miał trafić do nich.

Diggy

Po udanej wizycie próbnej schronisko uznało, że czas rozpocząć adopcję. Dan i jego dziewczyna zostali więc nowymi właścicielami Sir Wiggletona, a czworonożny przyjaciel znalazł nowy dom. Po blisko 100 dniach w schronisku pies otrzymał nowe imię. Dan i jego dziewczyna postanowili nazwać psa Diggy.

Popularność

Diggy szybko nauczył się nowych zachowań i sztuczek od swoich właścicieli. Codziennie budził Dana liźnięciem w twarz. Idealnie odnajdował się w domu. Do tego wyrósł na prawdziwą gwiazdę Internetu. Dan i jego dziewczyna nie przypuszczali, że Diggy zdobędzie taką popularność i aż 24 000 polubień w ciągu kilku dni.

Pitbull adoptie 

„Good Morning America”

Popularne zdjęcie Dana i Diggy’ego zostało nawet zauważone przez „Good Morning America”. Obydwoje zostali pokazani w programie telewizyjnym. Cały ich sukces doprowadził jednak do czegoś nieoczekiwanego. Niektórzy zauważyli na zdjęciu pewne niepokojące rzeczy. Pewnego dnia u drzwi Dana zjawiła się policja.

Chcesz wiedzieć, jak kończy się ta historia? Kontynuuj zatem czytanie na następnej stronie.