Biały Ocet Dodawany Do Twojego Prania? Istnieje 8 Korzyści, Które Z Tego Wynikają

1. Urządzenie piorące

Nasącz ścierkę białym octem i wytrzyj nią wykonane z tworzywa sztucznego elementy wylotowe bębna. Pozbędziesz się drażniącego odoru, usuniesz zabrudzenia oraz ślady pleśni. Wlej ilość odpowiadającą połowie butelki do komory pralki i ustaw ją na szybki program. Dzięki temu zostanie ona dokładnie wyczyszczona, a nieprzyjemne zapachy znikną na długi czas.

2. Szaty naszych pociech

Dziecięca skóra jest niezwykle podatna na podrażnienia, wywołane dodatkami zapachowymi. Możesz temu zapobiec, mieszając szklankę octu z detergentem zmiękczającym, podczas prania ubranek dziecięcych. W przypadku intensywnego zaplamienia namocz ubranie w misce z ciepłą wodą, octem i łyżką sody. Ocet usunie odór moczu.

3. Sierść zwierząt

Ubrania prane z dodatkiem białego octu są mniej podatne na przyciąganie zwierzęcej sierści. Jeśli trzymasz w domu zwierzęta, takie jak pies czy kot, to ta metoda jest strzałem w dziesiątkę.

4. Koce oraz spodnie wykonane z miękkich materiałów

To kolejne pole do popisu dla białego octu! Twoje nowe spodnie dżinsowe nadal sprawiają ci dyskomfort podczas noszenia? Biały ocet to doskonały dodatek zmiękczający. Podczas prania wlej ocet do komory pralki, a twoje spodnie staną się komfortowe jak nigdy dotąd.

Chcesz poznać ostatnie 4 triki? Przejdź do kolejnej strony!

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.