Wow: Spróbuj dodać kulkę z folii aluminiowej do suszarki podczas prania! To niesamowite!

kulkę z folii aluminiowej

Dzięki tym wskazówkom robienie prania już nigdy nie będzie takie samo

Czy tak samo jak my odwlekasz pranie? Przynajmniej nie jesteś sam. To nie jest przyjemny obowiązek i nikt nie czeka z utęsknieniem na polowanie na brakujące skarpetki lub składanie podkoszulków. To żadna frajda. Na szczęście możesz znacznie ułatwić sobie życie, wrzucając kulkę folii aluminiowej do suszarki!

Mom Hacks

Na całe szczęście dla nas, niektórzy popierają słowa czynami i szukają przydatnych wskazówek, które ułatwią wszystkim pranie. Gdy dodatkowo w domu wałęsa się grupa dzieci, niektóre wskazówki są szczególnie mile widziane. Kanał „Mom Hacks” nakręcił film z całą gamą porad i wskazówek dotyczących prania i zamieścił go na YouTubie, tak aby wszyscy mogli go oglądać i się z niego uczyć. Jesteśmy im za to bardzo wdzięczni!

Różnica

Skoro już zajmujemy się folią aluminiową, czy wiesz, że nie istnieje żaden powód, dla którego jedna strona jest błyszcząca, a druga matowa? Wiele osób uważa, że jest jakaś różnica między obiema stronami, ale okazuje się, że to nieprawda. Mówi się, że matowa strona jest lepszym przewodnikiem, ponieważ powierzchnia jest bardziej płaska. Oznaczałoby to, że błyszcząca strona lepiej zatrzymuje ciepło, dzięki czemu jest bardziej przydatna podczas przygotowywania mięsa lub ryb w piekarniku. Być może brzmi to wiarygodnie, ale wcale nie jest to prawda! Fakt, że jedna strona jest matowa, a druga błyszcząca jest po prostu wynikiem procesu produkcyjnego. I to wszystko!

Używanie folii aluminiowej w pralce lub suszarce bębnowej nie jest szkodliwe dla tych urządzeń. Twoje ubrania nie będą już się elektryzować, ponieważ folia pochłonie cały ładunek elektryczny. Oznacza to, że będzie się na nich osadzało mniej paprochów i brudu.

Przejdź do następnej strony, aby zobaczyć instrukcje dotyczące tej przydatnej sztuczki i obejrzeć załączone do nich wideo!

Strona 1/2