Nikomu by nie przyszło do głowy, że ta posiadłość została wyceniona na niespełna 2 miliony dolarów, ale rzuć okiem do środka, a wszystko stanie się jasne!

Taras

Posiadłość została wyposażona w przytulny taras, wyłożony stylowymi, zielonymi płytkami. Gdy pogoda sprzyja, wystarczy zaprosić znajomych, urządzić grilla i spędzić wieczór w miłym towarzystwie, albo usiąść w samotności i odprężyć się po intensywnej pracy. Nastrój tego miejsca koi zmysły i pozwala całkowicie zapomnieć o problemach dnia codziennego.

Pokój sypialny

Po wejściu zakręconymi schodkami na górę ku naszym oczom ukazuje się otwarta sypialnia. Srebrzyste kurtyny oraz łoże rodem z pięciogwiazdkowego hotelu wyglądają niczym rekwizyty z produkcji Oskarowej! Widok żyrandola mówi sam za siebie. To wnętrze jest nie do podrobienia! 


Umywalnia

Sądziliśmy, że nic już nas nie zaskoczy, dopóki nie zajrzeliśmy do łazienki! Od razu pokochaliśmy aranżację tego pomieszczenia. Na suficie zostały zamocowane belki z drewna, przestrzeń wypełnia obnażona cegła, a całość jest uzupełniona o detale w barwie ciemnego brązu. Do tego jeszcze ten zlew! Ciężko wyobrazić sobie łazienkę o wyższym standardzie!

Macie ochotę zamieszkać w takim domu? Na pierwszy rzut oka przypomina ruinę, nie mniej jednak w tej sytuacji dosłownie liczy się to, co jest w środku!

Strona 3/3

Źródło: nola.co