Czysty prysznic dzięki tabletce do zmywarki

Resztki mydła i kamienia w łazience

Czy próbowałeś kiedyś wyczyścić prysznic? Mamy nadzieję, że odpowiedź na to pytanie jest twierdząca. Jeśli tak, to wiesz również, jak trudne może być czasami usunięcie wszelkich pozostałości mydła i kamienia pod prysznicem, niezależnie od tego, czy masz szklane drzwi, czy zasłonę prysznicową. Zamierzasz kupić nową zasłonę? W takim razie wstrzymaj się jeszcze chwilę, ponieważ dzięki tej przydatnej wskazówce być może nie będziesz musieć tego robić.

Wyczyść prysznic tabletką do zmywarki

Nauczyliśmy się prostej sztuczki, aby móc usuwać dokuczliwy osad z zasłon i drzwi prysznicowych. Ta wskazówka pochodzi od pewnej mamy z Australii, która połączyła dwa popularne produkty do opracowania świetnej metody własnego pomysłu. Wystarczy biała magiczna gąbka (Magic Eraser) i tabletka do zmywarki. Zmierz tabletkę i wydrąż część gąbki tak, aby można było we wgłębieniu umieścić tabletkę. Zwilż w ten sposób zmodyfikowaną gąbkę i wyczyść nią szklaną kabinę lub zasłonę prysznicową. Spłucz ciepłą wodą i voilà… masz nieskazitelnie czystą łazienkę!

Kombinacja doskonała

Przed rozpoczęciem czyszczenia zalecamy założenie rękawiczek, aby chronić ręce. Tabletka do zmywarki jest mocniejsza, niż myślisz! Kreatywna pomysłodawczyni podzieliła się tym trikiem na fejsbukowej grupie dla australijskich mam, z których wiele zdecydowało się wypróbować pomysł w swojej łazience i również odniosło sukces dzięki tej potężnej kombinacji. Jedna z mam wypróbowała ją nawet na drzwiczkach piekarnika i była mile zaskoczona, widząc, jak łatwo udało się je wyczyścić.

Strone 2/2

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło : TipHero | Zdjęcia: Tips en Weetjes