Na twoich zębach aż roi się od białych plam? Ta sztuczka skutecznie temu zaradzi

 

Ta sztuczka pomoże ci pozbyć się tych koszmarnych białych plam z powierzchni twoich zębów.

Te plamy występują u większości ludzi i jeśli jeszcze ich nie masz, to nie znaczy, że jutro nie zaczną się pojawiać. Mimo swojej białej barwy nie dodają uroku uśmiechom, a wręcz przeciwnie, różnią się od naturalnego koloru szkliwa, co sprawia wrażenie, jakby ktoś zanurzył swoje zęby w kubku ze śmietaną. Poznaliśmy przyczyny powstawania tych plam, co więcej wiemy, jak sobie z nimi skutecznie poradzić!

Słabe punkty

Lisa Simon, dentysta wydziału Stomatologii Uniwersytetu Harvard, wyjaśnia przyczynę powstawania białych plam oraz ich związek z osadem nazębnym. Na ogół odbarwienia te powstają w miejscach osłabionych, oraz takich, w których szkliwo jest wystawione na działanie cukru i kamienia nazębnego. Noszenie aparatu ortodontycznego dodatkowo sprzyja temu zjawisku, ponieważ uniemożliwia on dokładne umycie całej powierzchni zębów w trakcie szczotkowania. Miejsca, których nie może dosięgnąć szczoteczka, stają się osłabione i bardziej podatne na tego typu przypadłości.

Cóż więc począć? Przecież nie chcesz cały czas uśmiechać się z zamkniętymi ustami. Jak zatem pozbyć się białych plam? Przejdź do kolejnej strony i dowiedz się wszystkiego!

Strona 1/2

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.