Jak wygląda Twój nos? OTO co mówi on o Twojej osobowości!

1. Nubijski nos: tego typu nos charakteryzuje ludzi kreatywnych i ciekawych. Są oni optymistami i mają otwarte poglądy. Są bardzo towarzyscy i często otaczają się interesującą grupą przyjaciół.

2. Grecki nos: ludzie z greckim nosem są nieco bardziej powściągliwi. Trudno im okazywać emocje i nie lubią być w centrum uwagi. Są lojalni, mają pragmatyczny pogląd na życie i zawsze można na nich liczyć.

3. Haczykowaty nos: ten rodzaj nosa ma (niewielkie) wybrzuszenie pośrodku. Ludzie z haczykowatymi nosami są bardzo ambitni i zorientowani na cel. Często mają silne przekonania i zasady, których zacięcie bronią.

4. Orli nos: ludzie z takimi nosami są zdeterminowani i dobrze zorganizowani. Dbają o swoją karierę, a sukces zawodowy często znajduje się na szczycie listy ich priorytetów. Są inteligentni i nie odpuszczą, dopóki nie osiągną tego, czego chcą, zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

5. Zadarty nos: są to ludzie radośni, entuzjastyczni, impulsywni i spontaniczni. Są często bardzo lubiani, ponieważ ich żywa osobowość przyciąga wielu wielbicieli. Częściej niż inni ludzie kierują się intuicją i mają silny instynkt.

6. Prosty nos: ludzie z tak ukształtowanymi nosami mają silną osobowość i dużo pewności siebie. Są zawsze sobą, bez względu na sytuację i są przekonani o swoich umiejętnościach. Z tego powodu niełatwo nimi wstrząsnąć.

7. Rzymski nos: ludzie ci są bardzo wrażliwi i mają silnie rozwinięte życie emocjonalne. Są bardzo empatyczni i zawsze dostępni dla innych ludzi. Czasami jednak zapominają o sobie…

8. Krzywy nos: Ludzie z takimi nosami są stabilni, godni zaufania i potrafią uważnie słuchać. Są bardzo pragmatyczni i zawsze można na nich liczyć.

Czy wiesz, że pozycja, w której siedzisz, może również ujawnić wiele na temat osobowości? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na ten temat!

Strona 2/2

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!