Owiń swoje stopy folią aluminiową, by już po paru godzinach, zyskać następujące efekty! To najlepszy pomysł pod słońcem!


Przewlekłe przeziębienie

Pozbądź się tej paskudnej choroby w błyskawicznym tempie! Jak to możliwe? Przygotuj pięć do siedmiu arkuszy folii aluminiowej, owiń nimi swoje stopy i pozostaw je tak na około godzinę. Zdejmij folię na mniej więcej trzydzieści minut, aby twoje stopy mogły złapać oddech, a następnie zawiń je po raz kolejny. Czynność należy powtarzać co wieczór, by już po upływie dwóch dni poczuć znaczną ulgę!

Walka z bólem

Owijanie stawów folią aluminiową złagodzi odczuwany ból. Dodatkowo można skorzystać z bandaża, aby utrzymać wszystko na odpowiednim miejscu. Obolały staw należy owinąć folią przed położeniem się do łóżka i pozostawić wszystko do rana. Czynność powinno się powtarzać przez tydzień.

Zmęczenie

Nasza ostatnia wskazówka dotyczy wycieńczenia organizmu. Umieść kilka arkuszy folii aluminiowej w zamrażarce i odczekaj cztery godziny. Następnie ułóż je na swojej twarzy, a ściślej rzecz ujmując, na oczodołach i policzkach. Odpręż się i poczuj kojący efekt folii aluminiowej. Sami jeszcze nie zdążyliśmy tego wypróbować, nie mniej jednak wielu ludzi pisze do nas, chwaląc sobie tę metodę! Śmiało, przekonaj się na własnej skórze.

Mimo korzyści płynących ze stosowania folii aluminiowej w przypadku występowania bólu nie należy zwlekać z zasięgnięciem profesjonalnej porady lekarskiej. Zanim skorzystasz z jakichkolwiek domowych metod leczenia, skonsultuj się ze swoim lekarzem rodzinnym i postępuj zgodnie z jego zaleceniami.

Strona 2/2

ZASTRZEŻENIE: Nie ma żadnej gwarancji, że uzyska się określony rezultat i w przypadku każdej osoby może się on różnić.