Mąż chce się rozwieść z żoną po dokonaniu dziwnego odkrycia na rodzinnym zdjęciu.

rodzinne zdjęcie

Na pierwszy rzut oka wygląda na niewinne rodzinne zdjęcie…

Dla wielu rodziców zdjęcia dzieci są bardzo cenne. Wyjątku od tej reguły nie stanowił również pewien brytyjski ojciec o imieniu Ben. Pewnego dnia sfotografował siebie, swoje dzieci i żonę, ale kiedy przyjrzał się bliżej zdjęciu, dokonał dziwnego odkrycia. Dotknęło go to tak głęboko, że natychmiast złożył pozew o rozwód.

Licealna miłość

Historia Bena i jego żony Ashley zaczęła się niezwykle uroczo. Para spotkała się w liceum i wkrótce zakochała się w sobie nawzajem po uszy. W dni szczególnie przepełnione ckliwością para nazywana była „Bashley”, czyli kombinacją imion Ben i Ashley. Oboje byli bardzo szczęśliwi, więc w tamtym czasie nikt nie spodziewał się, że pewnego dnia para się rozstanie.

Ben i Ashley byli parą zakochanych nastolatków i nie mogli oderwać od siebie rąk. W ostatniej klasie liceum okazało się, że Ashley jest w ciąży. Zaraz po ukończeniu szkoły para została rodzicami córki, której nadali imię Jill.

Wychowywanie dziecka

Dziewczynka została przyjęta w rodzinie z miłością, choć ciąża nie była planowana. Byli jeszcze młodzi, bez ślubu i nie mieszkali razem. Nie mieli też pieniędzy na zakup domu. Na szczęście mała Jill została również z miłością przyjęta przez dziadka i babcię. Ben, Ashley i ich dziecko mogli zamieszkać u rodziców Ashley, a dziadek i babcia mogli mieć oko na swoją wnuczkę.

Ben i Ashley byli wdzięczni rodzicom Ashley za pomoc, ale w końcu chcieli przenieść się na swoje. Zaczęli oszczędzać i ostatecznie młoda rodzina mogła wynająć dom, który znajdował się niedaleko rodzinnego domu Ashley.

Małżeństwo

W tamtym czasie oboje mieli po 19 lat, a ich związek układał się stabilnie. Wszystko szło tak dobrze, że Ben nawet ukląkł, by oświadczyć się ukochanej. Ashley zgodziła się i niedługo później, w dniu urodzin panny młodej, oboje powiedzieli sobie „tak”. Później okazało się, że ich miłość nie będzie trwała długo.

Ciekawi cię, co wydarzyło się między Ashley i Benem? Kontynuuj czytanie na następnej stronie.

Strona 1/3