Mąż chce się rozwieść z żoną po dokonaniu dziwnego odkrycia na rodzinnym zdjęciu.

Cudowny dzień

Dzień ślubu był niezwykle uroczysty. Był piękny słoneczny dzień i wszyscy przyjaciele oraz rodzina zjawili się, by świętować miłość Bena i Ashley. Para świętowała tego dnia podwójnie: spodziewali się bowiem kolejnego dziecka. Dwa dni przed ślubem odkryli, że ponownie zostaną rodzicami.

Laure urodziła się dziewięć miesięcy później i właśnie wtedy Ashley rzuciła pracę. Chciała całkowicie skupić się na rodzinie. Na szczęście mąż miał dobrą pracę i był w stanie zarobić wystarczająco, aby utrzymać rodzinę. Ashley zajęła się wychowaniem dzieci, a Ben poszedł do biura zarabiać na życie. Podział obowiązków w ich młodym domostwie był zatem prosty.

Daleko od domu

W następnych latach para powiększyła swoje szczęście o dwoje kolejnych dzieci. Może to zabrzmieć nieprawdopodobnie, ale im więcej dzieci, tym większe wydatki. Trzeba było również spłacić hipotekę za dom. Ben zaczął więcej pracować i coraz dłużej był poza domem.

Czasami Ben spędzał ponad 16 godzin w biurze, aby finansowo utrzymać się na powierzchni. Z tego powodu bardzo tęsknił za swoimi dziećmi, a jego żona często już spała, kiedy wracał do domu. To była ogromna przeszkoda dla ich związku. Zbyt wielka, jak się później okazało.

Samotność

Ashley zaczęła tęsknić za mężem i uwagą, którą od niego otrzymywała. Zasadniczo sama wychowywała dzieci i stała się wrażliwa na uwagę od innych. Mówiąc dokładniej, stała się bardziej wrażliwa na uwagę Kevina.

Kevin to mężczyzna, którego Ashley poznała na szkolnym boisku. Podobnie jak ona, czekał na swoje dzieci, ale różnica między nimi polegała na tym, że Kevin był singlem, a Ashley nie. Co może być jednak złego w przyjaźni?

Kevin i Ashley zaczęli coraz częściej ze sobą rozmawiać. Okazało się, że mają ze sobą wiele wspólnego i zaczęli się do siebie coraz bardziej zbliżać. Zaczęli coraz częściej odwiedzać się nawzajem. Przez miesiące utrzymywali zwykłą przyjaźń, ale ta ostatecznie przerodziła się w coś więcej.

Nagle Ashley znalazła się w sytuacji, której nigdy się nie spodziewała: miała romans.

Ciekawi cię, co się stało ze związkiem Ashley i Kevina oraz Ashley i Bena? Kontynuuj czytanie na następnej stronie.

Strona 2/3