W Ten Sposób Można Stwierdzić, Czy Ktoś Przeszedł Operację Plastyczną

Można to rozpoznać po kilku rzeczach

W dzisiejszych czasach wydaje się, że coraz bardziej normalne jest odwiedzanie chirurga plastycznego. Wypełniacze ust, botoks lub leczenie kanału łzowego to niektóre przykłady rzeczy, które możesz zrobić. Czasami nie są one nawet tak zauważalne i ludzie dostrzegają to tylko wtedy, gdy faktycznie wiedzą, że druga osoba miała wykonany zabieg. Mimo to, są zdecydowanie punkty orientacyjne, dzięki którym można stwierdzić, czy ktoś miał wykonany zabieg.

Najlepszym zabiegiem u chirurga plastycznego jest subtelna transformacja. Przemiana, w której ludzie pomyślą, że po prostu wyglądasz młodo jak na swój wiek, a nie taka, w której pomyślą „o, ta osoba miała jakieś poprawki”. Podajemy kilka przykładów, które często zdradza chirurgia plastyczna.

Napięta skóra

Najczęstszą cechą, po której można rozpoznać zabieg kosmetyczny, jest „napięty wygląd”. Jest to szczególnie widoczne u osób, które miały wykonany lifting twarzy starszymi metodami. Można to rozpoznać po łysych plamach na skroni, wyciągniętych płatkach uszu, widocznych bliznach umieszczonych z przodu twarzy, zamiast w uchu, szerokich, zacienionych bliznach i rozciągniętych ustach. To wszystko są wymowne oznaki „starego” liftingu twarzy. Kontur twarzy, nazwijmy, nie wygląda już naturalnie.

Zobacz inne cechy na następnej stronie.