W Ten Sposób Można Stwierdzić, Czy Ktoś Przeszedł Operację Plastyczną

Ucho wróżki

Kolejną rzucającą się w oczy cechą jest tak zwane ucho wróżki. Normalny kształt płatka ucha jest okrągły, ale u osób, u których operacje plastyczne nie poszły całkiem dobrze, płatek ucha nie jest już okrągły. Tak zwane ucho wróżki to jakby wydłużony płatek ucha. Taki płatek ucha jest wynikiem pociągania za płatek ucha po liftingu twarzy. Dzieje się tak, ponieważ lifting jest przymocowany tylko do skóry, a nie do chrząstki ucha. To powoduje, że małżowiny uszne zostają ściągnięte w dół.

Piersi

W przypadku trzeciej anomalii odejdziemy na chwilę od twarzy i przejdziemy do implantów piersi. Bo nawet w przypadku implantów piersi, czasami coś nie przebiega po naszej myśli i łatwo można zauważyć, że został wykonany zabieg powiększania piersi. Jedną z cech charakterystycznych są zmarszczki z boku piersi, gdy kobieta się schyla. Jest to spowodowane marszczeniem się implantów, co jest szczególnie gorsze w przypadku implantów solankowych.

Piersi mogą również wyglądać na „twarde”. Jeśli przytulasz kobietę i wydaje Ci się, że na jej klatce piersiowej są dwa melony, może mieć nadmiar tkanki bliznowatej wokół implantów piersi, zwanej przykurczem torebkowym. To sprawia, że piersi są twarde.

Najnowsze anomalie można przeczytać na następnej stronie.