Masz brzydkie rysy na okularach przeciwsłonecznych? Za pomocą tej sztuczki mogą zniknąć na zawsze w przeciągu chwili!

Rysy na Twoich okularach przeciwsłonecznych mogą całkiem zniknąć!

Nie ma nic bardziej denerwującego niż porysowane okulary przeciwsłoneczne. Nie mniej jednak ciężko się bez nich obejść, spacerując podczas upalnego, słonecznego dnia. Zaczekaj chwilę, zanim podejmiesz decyzje o zakupie nowych okularów, ponieważ w dziecinnie łatwy sposób możesz sprawić, że Twoje stare porysowane okulary znów będą jak nowe. Wszystko dzięki zwykłemu produktowi, który masz w łazience. (ponad 6 zaskakujących sztuczek z pastą do zębów)

Nareszcie! To koniec z zadrapaniami na Twoich okularach przeciwsłonecznych. Specjalna sztuczka

Jak myślisz, co będzie kluczowym produktem, którego użyjesz do usunięcia rys na Twoich okularach przeciwsłonecznych? Pasta do zębów! Wiemy, że brzmi to bardzo dziwnie, ale produkt ten czyni cuda przy usuwaniu okropnych zadrapań. Ważne, by używać zwykłej pasty bez właściwości wybielających, żelu oraz składników oczyszczających. Oprócz pasty przyda się również ściereczka z mikrofibry oraz mała miska, wypełniona ciepłą wodą. Upewnij się, czy okulary mieszczą się w misce.

Oto, co będziesz musiał zrobić

Najpierw upewnij się, czy soczewki zostały dokładnie wytarte ściereczką z mikrofibry. Wyciśnij odrobinę pasty na palec (ilość pasty powinna wizualnie odpowiadać wielkości ziarnka grochu). Wcieraj pastę w zewnętrzną część soczewki przez około pięć minut. Powtórz całą czynność na drugiej soczewce. Następnie włóż okulary do miski z ciepłą wodą. Odpowiednio usuń pozostałości pasty. Wytrzyj okulary do sucha za pomocą ściereczki z mikrofibry, a następnie obejrzyj dokładnie soczewki. Na pewno zauważysz, że zadrapania całkowicie zniknęły.

Przejdź do następnej strony, aby dowiedzieć się wszystkiego na temat dwóch kolejnych zaskakujących sztuczek, dotyczących okularów przeciwsłonecznych, a także zobacz film, który pokazuje 6 fenomenalnych zastosowań pasty do zębów!

Strona 1/2