Straż pożarna ostrzega: Nigdy nie zostawiaj butelki z wodą wewnątrz samochodu

butelki

Ten filmik, nakręcony przez strażaków wyraźnie pokazuje, dlaczego nie należy tego robić

Oddział Straży Pożarnej miasta Midwest City w stanie Oklahoma w USA od dawna ostrzegał ludzi poprzez Internet. To może zabrzmieć dziwnie, ale okazuje się, że pozostawienie butelki z wodą w samochodzie można przepłacić życiem. Strażak podzielił się filmikiem, który jasno obrazuje niebezpieczeństwo, płynące z tego, jakby mogło się wydawać banalnego faktu.

Ostrzeżenie

Wiele osób trzyma przekąski i picie w samochodzie. W szczególności tyczy się to ludzi, którzy dużo podróżują każdego dnia, w takich przypadkach butelka z wodą na pokładzie to nic nadzwyczajnego. Wiedzieliście, że z powodu tego trywialnego faktu można ponieść śmierć? Amerykański strażak z Idaho osobiście tego doświadczył, zdarzenie to popchnęło go do nakręcenia filmu na ten temat. Skutki były dla niego oszałamiające, tak więc wraz z kolegami po fachu z brygady w Oklahoma, zdecydował, że powinno się ostrzegać ludzi o tym zagrożeniu pożarowym.

Pozostawienie butelki z wodą wewnątrz pojazdu może wywołać realne zagrożenie pożarowe. Dowiedz się, dlaczego na następnej stronie.

Stronie 1/2