Spróbuj zmniejszyć ciemne kręgi pod oczami za pomocą tego prostego triku

dark circles

Te ciemne kręgi mogą być prawdziwą plamą na oczach

Wielu ludzi ma je: ciemne kręgi pod oczami. Skóra pod oczami jest bardzo cienka i szybko się przebarwia. Porada przeciwko ciemnym kręgom lub niebieskiemu zmęczeniu często brzmi: „pij więcej wody i bądź bardziej wyspany”. Jednak ludzie, którzy prowadzą zdrowy tryb życia i dużo śpią, wciąż mogą mieć te kręgi. Dlatego, że jest to uwarunkowane genetycznie. Na szczęście, istnieją rzeczy, które można zrobić i już masz rozwiązanie w swojej kuchni.

Rozwiązanie dla ciemnych kręgów pod oczami to… ziemniak!

Ciemne kręgi

Wielu ludzi ma ciemne kręgi pod oczami. Może to być częściowo spowodowane zmęczeniem, ale ma to również związek z twoim genetycznym układem. Niestety, niektórzy ludzie mogą pić tyle wody, ile chcą i dużo spać, ale kręgi nie znikną. Jest wiele drogich kremów i lotionów, które obiecują zmniejszenie tych ciemnych kręgów, ale już masz najlepszy składnik w swojej kuchni.

Ziemniak

Tak, dobrze przeczytałeś: ziemniak jest idealnym lekarstwem przeciwko ciemnym kręgom pod oczami. Ziemniaki są używane przeciwko kręgom pod oczami, ponieważ są naturalnie chłodne i dlatego mają działanie uspokajające. Poza tym są również idealne do używania przeciwko niebieskiemu lub ciemnemu zmęczeniu pod oczami, ponieważ zawierają witaminę C i przeciwutleniacze, które odżywiają skórę. Chłód ziemniaka spowoduje zmniejszenie obrzęku i to sprawi, że twoje oczy będą wyglądały na bardziej wypoczęte.

Katechol

Więc jak ziemniaki walczą z ciemnymi kręgami? Ziemniaki zawierają katechol, który jest związkiem organicznym. To naturalna substancja często używana również w produktach do pielęgnacji skóry, które mają rozjaśnić skórę. Wiele azjatyckiej makijażu skupia się na rozjaśnianiu skóry, aby pozbyć się plam pigmentacyjnych. Ponieważ ta substancja może być znaleziona w ziemniakach tylko w niewielkim stopniu, może ona spowodować, że skóra wokół twoich oczu stanie się jaśniejsza w taki sposób, że pozbędziesz się ciemnych kręgów.

Przejdź na następną stronę, aby dowiedzieć się dokładnie, jak działa ta sztuczka ziemniakiem!

Page 1 of 2