Spróbuj zmniejszyć ciemne kręgi pod oczami za pomocą tego prostego triku

Oczyść

Wybierz zwykłego ziemniaka, więc nie słodkiego ani czerwonego. Obierz i umyj ziemniaka odpowiednio, więc jesteś absolutnie pewien, że nie pozostał na nim żaden brud, ponieważ może to spowodować podrażnienie skóry i oczu.

Oto jak to zrobić

Możesz użyć ziemniaka na kilka różnych sposobów w swojej walce z ciemnymi kręgami. Wyjaśnimy ci je wszystkie!

  • Metoda 1: Najprostszym sposobem jest po prostu pokrojenie ziemniaka na cienkie plasterki i umieszczenie tych plasterków pod oczami. Upewnij się, że sok z ziemniaka nie wyląduje w Twoich oczach.
  • Metoda 2: Innym sposobem jest najpierw zetrzeć ziemniaka na tarce. W ten sposób uwalnia się nieco więcej wilgoci, co pomaga w walce z kręgami. Włóż startego ziemniaka do cienkiej chusteczki i umieść ją nad oczami.
  • Metoda 3: Zetrzyj ziemniaka na tarce, a następnie przepchnij starty ziemniak przez sito nad miską. Użyj tylnej części łyżki, aby wypchnąć wilgoć z ziemniaka do miski. Zanurz dwa płatki kosmetyczne w wilgoci i złóż je na pół. Umieść te złożone waciki pod oczami, aby pozwolić im zrobić swoje.

Niezależnie od wybranej metody, pozostaw ziemniaka (lub wacik) na oczach przez 15 minut, aby uzyskać optymalne wykorzystanie go. Powtarzaj tę metodę każdego ranka, aby uzyskać najlepsze rezultaty.

Przetłumaczono z www.DeepL.com/Translator (wersja darmowa)

Chcesz zapisać ten artykuł na później? Przypnij go na Pinterest!

Source: Livestrong | Image: video still

Page 2 of 2