Dlaczego nikt nie wie o istnieniu Laury, siostry księcia Harry’ego i Williama?

Przyrodnia siostra, o której nikt nic nie wie

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej regularnie lądują w centrum uwagi, jednak co tak naprawdę o nich wiemy? Czy wiesz, na przykład, że książę William i Harry mają przyrodnią siostrę? Istnieje jednak dobry powód, dla którego tak rzadko się o niej mówi…

Diana i Karol

Historia małżeństwa Diany i księcia Karola nie jest obca opinii publicznej. Pobrali się, mieli dwoje pięknych dzieci, jednak ich miłość szybko wygasła. Serce Karola należało już do kogoś innego, a jego małżeństwo z Dianą nie miało żadnego znaczenia.

To, że książę Karol utrzymywał kontakt z Camillą Parker-Bowles przez lata podczas małżeństwa z Dianą, nie jest niczym nowym. Zerwali ze sobą po jakimś czasie bycia parą. Pomimo tego, że oboje weszli w nowe związki i zawarli małżeństwa, nadal odwiedzali się wzajemnie. Oświadczenie Diany, że „w tym małżeństwie było nas troje, więc było trochę tłoczno” nie wymaga dalszych wyjaśnień.

Lady Di

Mimo dużej presji, jaka ciążyła na tym związku, Diana zdołała utrzymać się na powierzchni. Poważnie potraktowała swoją rolę, angażowała się w projekty charytatywne i podbiła serca wielu. Stała się także ikoną popkultury. Jednak najważniejsze dla niej były dzieci. Diana zawsze chciała minimalizować udział niań lub krewnych w opiece nad nimi. Dbała o to, by to ona zajmowała się dziećmi. Jej grafik został więc w pełni do tego dostosowany. Diana chciała być zaangażowana w życie Williama i Harry’ego i robiła wszystko, aby tak właśnie było.

Po rozwodzie miała wypadek samochodowy. Śmierć byłej księżniczki uderzyła jak grom z jasnego nieba.

Chcesz dowiedzieć się więcej o przyrodniej siostrze księcia Harry’ego i Williama? Przejdź zatem do następnej strony.

Strona 1/3