Dlaczego nikt nie wie o istnieniu Laury, siostry księcia Harry’ego i Williama?

Związek z Camillą

Kiedy w 2005 roku książę Karol wznowił swój związek z Camillą, opinia publiczna była wstrząśnięta. Diana zawsze była powszechnie lubiana, a plotki o tym, że Karol nie zawsze traktował ją dobrze, nie pomogły przy ogłaszaniu nowego związku. Wiele osób miało wrażenie, że Camilla zajmuje miejsce Diany. Mimo to małżeństwo z Camillą uszczęśliwiało księcia. Skorzystali na tym także jego synowie, William i Harry.

Kiedy Harry publicznie oznajmił, że Camilla nie jest wredną macochą, opinia publiczna się rozluźniła. Jednak w grę wciąż wchodziły również inne dzieci. Sama Camilla również była wcześniej w związku małżeńskim, z którego miała dwoje dzieci. Opinii publicznej znany jest jej syn. Z drugiej strony jednak niewiele wiadomo o jej córce.

Dzieci Camilli

Synowi Camilli, Tomowi Parkerowie-Bowlesowi, nigdy nie przeszkadzały światła reflektorów. Jest szanowanym krytykiem kulinarnym i pisarzem. Regularnie pojawia się również w brytyjskiej telewizji. Kilkakrotnie gościł w programie „Masterchef” oraz asystował szefowi kuchni Gordonowi Ramsayowi w programie telewizyjnym „The F Word”. Jego siostrze było jednak znacznie trudniej odnaleźć się w blasku reflektorów, zresztą nie bez powodu…

Tom Parker Bowles

Przeczytaj na następnej stronie o tym, dlaczego córka Camilli woli pozostać w cieniu.

Strona 2/3