Dlaczego nikt nie wie o istnieniu Laury, siostry księcia Harry’ego i Williama?

Laura Lopes

Laura Lopes jest córką Camilli. Mimo że od czasu do czasu uczestniczy w ważnych wydarzeniach, takich jak śluby, woli pozostać w cieniu. Nawet podczas ważnych uroczystości dba o to, by pozostać incognito.

Powodem tego są jej doświadczenia z dzieciństwa związane z prasą brytyjską. Ponieważ Camilla zawsze była obiektem zainteresowania mediów, również Laura i Tom dorastali w jej otoczeniu. Mimo że Karol był mężem Diany, kiedy Laura i Tom byli jeszcze dziećmi, wokół Camilli i Karola krążyły plotki o ich związku, co sprawiło, że prasa zainteresowała się Camillą.

Laura Lopes

Prasa brytyjska

Z tego powodu Tom i Laura regularnie stykali się z paparazzi, co było uciążliwe szczególnie dla dziewczynki. Prasa nie dawała im spokoju, a Tom bardzo otwarcie opowiadał o swoich doświadczeniach z fotografami: — To dręczyciele. Miałem ochotę przywalić im w twarz, ale nie mogłem. Mimo tak szczerej postawy brata, Laura przyjęła odwrotne podejście. Próbowała ukryć się przed światłem reflektorów.

Poświęcenie

Ucieczka Laury od światła reflektorów nie obyła się bez walki. Musiała w zamian dokonać pewnych poświęceń. Musiała, na przykład, zdystansować się od swojej rodziny, aby prasa zwracała na nią mniej uwagi. Nie zawsze było to oczywiście łatwe dla jej matki. Laura założyła własną rodzinę, w której czerpie wiele miłości.

Strona 3/3

Czytaj także: Powody, dla których Harry i Meghan nie mogą wrócić do brytyjskiej rodziny królewskiej

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Biba magazine | Zdjęcie: Brunopress, kadry z wideo