Dostawcy pizzy biją na alarm, gdy przestają otrzymywać zamówienia od swojego najbardziej lojalnego klienta

Do domu Kirka

Przez lata pracownicy Domino bardzo dobrze poznali swojego klienta Kirka. Był znany jako przyjazny i spokojny człowiek, a zespół wiedział, że Kirk nigdy nie wyjeżdżał na długo. Po jedenastu dniach braku kontaktu personel zaczął się martwić. Dlatego Sarah zdecydowała się wysłać jednego ze swoich pracowników do domu Kirka.

Dostawca pizzy, Tracey Hamblen, podszedł do domu lojalnego klienta i zobaczył, że światła są włączone. Dostawca usłyszał również dźwięk telewizora. Kilka razy zapukał do drzwi, ale Kirk nie otworzył. Próbował też zadzwonić na jego numer telefonu, ale odezwała się od razu poczta głosowa.

Pogotowie

Tracey wrócił do restauracji, gdzie podzielił się z resztą personelu tym, co właśnie zobaczył. Razem postanowili zadzwonić na pogotowie.

– Potrzebuję pomocy, nie wiem, co zrobić. To może być nagły wypadek – powiedział Tracey dyspozytorowi.

Po streszczeniu przez Tracey historii dyspozytor zdecydował się skontaktować z policją w hrabstwie Marion. Policja wysłała do domu Kirka patrol, który zapukał do drzwi i zaczął wołać Kirka. Ku ich zaskoczeniu usłyszeli odgłosy dochodzące z domu. To Kirk wołał o pomoc.

Do szpitala

Policja weszła do domu i znalazła Kirka leżącego na podłodze. Natychmiast wezwano karetkę, która zabrała Kirka do najbliższego szpitala. Okazało się, że lojalny klient sieci pizzerii miał udar. Na szczęście lekarzom w szpitalu udało się ustabilizować jego stan. Później powiedzieli, że mężczyzna w pełni wyzdrowieje.

Personel Domino był wniebowzięty, gdy dowiedział się, że z Kirkiem wszystko w porządku. Pracownicy Domino nie tylko doceniają Kirka jako lojalnego klienta, ale także postrzegają go jako przyjaciela: zastępca kierownika, Jenny Seiber, odwiedziła Kirka kilka razy w szpitalu.

Incydent miał miejsce około czterech lat temu, ale wciąż imponuje!

Strona 2/2

Czytaj także: Włamywacze używają tej sprytnej sztuczki, aby dowiedzieć się, czy jesteś w domu

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Good Morning America | Zdjęcie: Kadr z Good Morning America