Dziewięciu celebrytów, którzy odbyli karę więzienia

Bycie celebrytą nie oznacza, że można uciec od sprawiedliwości

Chociaż niektóre rzeczy w życiu są dla nich łatwiejsze, nie mogą jednak uciec przed prawem. Najlepsi sportowcy, aktorzy i piosenkarze są skazywani jak każdy inny, jeśli popełnią przestępstwo, a czasami nawet trafiają za kratki. Tak było w przypadku tych dziewięciu celebrytów.

Felicity Huffman

Oczywiste jest, że każdy rodzic chce, aby jego dziecko chodziło do dobrej szkoły. Felicity Huffman była w stanie wiele za to zapłacić. Aktorka została uznana za winną oszustwa w 2019 roku, po tym, jak zapłaciła 15000 dolarów, aby poprawić wyniki egzaminu córki. Za to wykroczenie gwiazda „Gotowych na wszystko” musiała odbyć 14-dniowy wyrok w Kalifornii. Została również ukarana grzywną w wysokości 30 000 dolarów i skazana na 250 godzin pracy społecznej.

Bill Cosby

Bill Cosby był kilkakrotnie oskarżany o wykorzystywanie seksualne. W grudniu 2015 roku postawiono mu trzy zarzuty wykorzystywania seksualnego kobiety. W 2018 roku został uznany za winnego i groził mu wyrok od trzech do dziesięciu lat więzienia oraz grzywna w wysokości 25000 USD. Był krótko przetrzymywany w zakładzie karnym w Montgomery, po czym we wrześniu 2018 roku został przeniesiony do więzienia stanowego w Pensylwanii. Przydzielono mu osobną celę i nie zezwalano na kontakt z innymi więźniami przez pierwsze cztery miesiące.

Teresa Giudice

W październiku 2014 roku Teresa Giudice, gwiazda „Bogatego życia w New Jersey, i jej mąż Joe zostali skazani za oszustwo bankructwa. Obaj otrzymali karę więzienia. Teresa musiała odsiadywać wyrok 11 miesięcy, a jej mąż Joe został skazany na 41 miesięcy. Nie poszli jednak do więzienia w tym samym czasie. Sędzia pozwolił obojgu odbywać wyroki osobno, tak aby jeden rodzic mógł opiekować się czterema córkami, podczas gdy drugi był w więzieniu.

Kontynuuj czytanie na następnej stronie.

 

Strona 1/2