Kobieta widzi pewnego mężczyznę wybuchającego płaczem na lotnisku po wyrzuceniu paczki

Paczka została uratowana

Zarówno Rico, jak i Ivelise żal było mężczyzny. Szkoda było im patrzeć na tego człowieka w takim stanie. Dlatego też Ivelise postanowiła powierzyć Rico misję do wykonania po rozstaniu. Poprosiła go, czy może dowiedzieć się, co jest w paczce. W końcu Rico jedynie przywiózł ją na lotnisko, więc mógł spokojnie zabrać ze sobą pakunek do domu. Dlatego właśnie postanowił wyjąć paczkę z kosza na śmieci.

Ciekawość

Ivelise była oczywiście bardzo ciekawa zawartości paczki. Po wylądowaniu szybko włączyła telefon, aby dowiedzieć się, czy akcja Rico zakończyła się sukcesem. Kiedy zobaczyła wiadomość od niego, zrozumiała, co sprawiło, że mężczyzna na lotnisku był tak smutny.

Rozczarowujące znalezisko

Kiedy Rico wrócił do domu po odwiezieniu Ivelise na lotnisko, szybko otworzył paczkę. Spodziewał się, że znajdzie w niej coś wyjątkowego, skoro wywołała ona aż takie poruszenie na lotnisku. Zawartość była jednak dość rozczarowująca; znajdowała się w niej kula śnieżna.

Vliegveld

Kula śnieżna

Być może początkowo znalezisko było odrobinę rozczarowujące. Jednak Rico wkrótce odkrył kryjącą się w nim wartość emocjonalną. Kula zawierała dwa zdjęcia. Na pierwszym była mała dziewczynka, a na drugim starsza para. To jednak nie wszystko. Śnieżna kula grała również utwór „Greensleeves”. Ponadto na kuli wygrawerowano napis „Kochamy Cię, Katie. Mama i tata 25.01.2016”.

Vliegveld

Rico i Ivelise zdecydowali się podjąć działanie. Chcesz dowiedzieć się, co stało się ze śnieżną kulą? Kontynuuj zatem czytanie na następnej stronie.