Kobieta widzi pewnego mężczyznę wybuchającego płaczem na lotnisku po wyrzuceniu paczki

Poszukiwanie właściciela

Kiedy Ivelise wróciła z podróży, oboje rozpoczęli poszukiwania, aby odkryć historię śnieżnej kuli. Nie mieli żadnych tropów. Mimo to się nie poddali. Kula śnieżna zdecydowanie miała dla właściciela istotną wartość emocjonalną. Poszukiwania okazały się jednak niezwykle trudne, ponieważ nie mieli żadnej wskazówki.

Facebook

Ivelise postanowiła rozpocząć poszukiwania na Facebooku. Nie oczekiwała zbyt wiele, ponieważ nie miała dużych zasięgów. Udostępniła wszystkie szczegóły, jakie miała na temat śnieżnej kuli, jednak zarówno dla niej, jak i dla Rico sprawa prezentowała się beznadziejnie. W końcu para miała na Facebooku jedynie wspólnych znajomych. Ivelise i Rico byli zdeterminowani, jednak nie spodziewali się, że wiadomość pójdzie w świat.

Vliegveld

Popularność

Najwyraźniej nie docenili magii Internetu. Post stał się tak popularny, że udostępniono go ponad 48 000 razy. Chociaż liczba repostów rosła, wciąż nie było odpowiedzi od nikogo, kto znał rodzinę. Zdobyli jednak za to kolejną wskazówkę. Jedna z pracownic firmy Things Remembered odpisała, że sprzedawała takie kule śnieżne w swoim miejscu pracy. Serce Ivelise zaczęło bić szybciej.

Trop

Dzięki temu nieoczekiwanemu zwrotowi udało się posunąć znacznie dalej. Pracownica sklepu być może nie miała nic wspólnego z tą konkretną kulą, jednak wciąż miała okazję pomóc. Postanowiła wysłać zdjęcie kuli śnieżnej do siedziby głównej. W końcu centrala odkryła nazwisko osoby, która ją zamówiła: Linda Modry.

Poznaj resztę historii o kuli śnieżnej na następnej stronie.