Mama instaluje kamerę w pokoju córki i obserwuje coś szokującego

Dziwny głos

W pokoju Alyssa usłyszała dziwny męski głos. Ośmiolatka poszła szukać jego źródła. Przeszukała pluszowe misie, lalki i wszystkie zakamarki pokoju. Wtedy, ku panice Alyssy, głos zaczął wykrzykiwać dziwne rzeczy.

O krok dalej

Głos zmienia się w nuconą melodię, która następnie przechodzi z powrotem w głos próbujący nakłonić dziewczynkę do opowiadania okropnych rzeczy o swojej mamie. Haker pogarsza sytuację, zachęcając ośmiolatkę do wywrócenia domu do góry nogami. Kiedy głos oznajmia jej, że jest jej najgorszym koszmarem, Alyssa wpada w panikę i wychodzi z pokoju.

Kontakt z producentem

W końcu Ashley dowiaduje się, co przydarzyło się jej córce. Ogląda nagranie w aplikacji i po usłyszeniu dziwnego głosu biegnie do domu jak najszybciej. Rodzina postanawia skontaktować się z producentem, gdy orientuje się, że haker atakuje dzieci.

Żadnych przeprosin

Po wielu próbach w końcu udaje im się nawiązać kontakt z firmą. Ta jednak prędko nie przyznaje się do winy. Według firmy rodzice powinni byli ustawić bezpieczniejsze hasło. Postanowiła jednak potraktować sprawę poważniej, aby upewnić się, że sytuacja się nie powtórzy.

Nie poszło w zapomnienie

Jedno jest pewne. Dzisiejsza technologia to nie tylko wygoda, ale także zagrożenia. Ta rodzina na pewno szybko o tym nie zapomni.

Strona 2/2

Czytaj także: Oto najśmieszniejsze zdjęcia z siłowni

Chcesz zapoznać się z tym artykułem później? Przypnij go do Pinterest!

Źródło: Daily Story | Zdjęcie: Unsplash, Brock Wegner